Na czym polega Chronos Express

Któż z nas nie marzył o podróży w czasie? To idea, która ożywia ludzką wyobraźnię od zawsze, motyw niezliczonych książek i filmów.
Teraz, dzięki nowej grze integracyjnej online od Pracowni Gier Szkoleniowych, Wasz zespół będzie mógł przenieść się w przeszłość i dopilnować żeby nikt nie zepsuł historii świata.  W ramach team buildingu z grą Chronos Express, wcielicie się w Strażników Czasu, z Najwyższej Izby Chronologii (w skrócie NIC), którzy mają pomóc słynnym wynalazcom zbudować ich przełomowe dzieła. Informatorzy NIC donieśli o niebezpiecznych anomaliach, które występują w niektórych epokach. Wasza misja podczas integracji z grą online Chronos Express, będzie wymagała przenosin do starożytnej Aleksandrii, renesansowego Mediolanu i dziewiętnastowiecznego Nowego Jorku. 

Jak się okaże, tak kluczowe dla historii postacie jak Hypatia z Aleksandrii, Leonardo da Vinci czy Nikola Tesla, borykają się z problemami, które utrudniają im życie i uniemożliwiają spokojna pracę. Bez Waszej pomocy może im się nie udać, a gdy zabraknie ich przełomowych wynalazków, bieg historii zostanie zmieniony. Wasza misja będzie trudna, na szczęście, niczym James Bond, będziecie mogli zabrać kilka użytecznych gadżetów, o których sami zdecydujecie.
Gotowi do podróży Chronos Express?  

W trakcie gry integracyjnej online – Chronos Express uczestnicy doświadczają:

Współpracy w różnorodnych zespołach​,

Działania w zmiennym środowisku,

Podejmowania decyzji pod presją czasu i w porozumieniu z innymi,  

Możliwości interakcji z kilkudziesięcioma uczestnikami (rotacja grup).

Kontekst zastosowania integracji online z grą Chronos Express

Wydarzenia firmowe dla wielu zespołów 

Spotkania podsumowujące i celebrujące sukcesy  

Kick-offy ważnych procesów/projektów  

Konferencje i eventy dla dużych grup

Istotne aspekty spotkań integracyjnych z grą online Chronos Express:  

 • Realizacje za pośrednictwem aplikacji Zoom
 • Uczestnicy korzystają z dodatkowych aplikacji m.in.Forms, Mentimeter
 • Podczas integracji online z grą Chronos Express uczestnicy pracują w grupach, maksymalna liczba uczestników 500. W sprawie jeszcze liczniejszych grup, prosimy o bezpośredni kontakt biuro@pracowniagier.com lub telefon 22 468 85 52.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. warsztatów opartych o gry i symulacje oraz sprawdzić, gdzie możesz je wykorzystać w swojej organizacji.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Liczba uczestników

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Administratorem Twoich danych jest PGS Pracownia Gier Szkoleniowych z siedzibą w Warszawie (Puławska 39/2, 02-508). Szczegóły przetwarzania danych zostały opisane w Polityce prywatności.

  Chronos Express – epokowa integracja!