27 lipca zapraszamy do udziału w spotkaniu, zwieńczającym nasz tegoroczny cykl Czwartki z talentami – SILNE ZESPOŁY – o talentach Gallupa w polskich organizacjach.  

Za nami 5 spotkań, podczas których, wspólnie z zaproszonymi gośćmi i ekspertkami omawialiśmy najbardziej typowe dla polskich zespołów talenty. Zderzyliśmy perspektywę 10 lat pracy z talentami w Pracowni Gier Szkoleniowych oraz doświadczenia naszych klientów, którzy dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat zespołów budowanych w oparciu o talenty.
Przez 3 miesiące widywaliśmy się online, w regularnym, co dwutygodniowym trybie, przygotowując się jednocześnie do zmierzenia się z kolejnym mitem o współpracy w zespołach.

MIT: “Kluczem do sukcesu jest walka ze słabościami. “
Uczestnicy cyklu Czwartki z talentami, pewnie intuicyjnie czują, że z tym stwierdzeniem jest coś nie tak… 

Jeśli nie udało Ci się być z nami na wszystkich spotkaniach lub chcesz odświeżyć informacje o talentach – linki do nagrań, znajdziesz na stronie wydarzenia  –tutaj.

Głównym punktem spotkania 27 lipca będzie rozgrywka Ekspedycji Mocy – dynamicznej gry zaprojektowanej, aby dać uczestnikom solidną dawkę wiedzy o ich mocnych stronach oraz pożywkę do refleksji.  

27 lipca, środa 10:00 – 14:00 
Brain Embassy (Warszawa) 

 

 

Spotkanie poprowadzi Jagoda Gandziarowska – Ziołecka – socjolożka, przedsiębiorczyni i konsultantka w zakresie budowy zespołów. Współautorka raportu „Talenty w polskich organizacjach”, współtwórczyni programów warsztatów Strengths-Based Teams i Strengths-Based Leadership w Pracowni Gier Szkoleniowych i Game Changers Academy.

 

AGENDA SPOTKANIA:
 • Poznanie narzędzi i metody gier w rozwijaniu i budowie zespołów
 • Ekspedycja Mocy – doświadczenie na sobie autorskiej gry, pokazującej siłę talentów w akcji
 • Przestrzeń na konsultacje z doradcami przy poczęstunku i dobrej kawie 
Co należy zrobić, by wziąć udział? 
 1. Zarejestrować się.
 2. Przesłać swoje Top 5 talentów Gallupa (wyniki testu Clifton Stregths®)

 

INSTRUKCJA DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH SWOICH WYNIKÓW TOP5: 

Opcja 1: Wejdź na stronę  GALLUP CliftonStrengths i wybierz Top 5

Szczegółowa instrukcja wypełniana testu: TUTAJ

Opcja 2: Jeśli chcesz dokonać zakupu za naszym pośrednictwem, zaznacz odpowiednie pole w formularzu i zarejestruj się podając dane firmy, na którą mamy wystawić FV. (koszt to: 105 PLN)

Kogo zapraszamy do udziału? 
 • Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli działów HR odpowiedzialnych za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz managerów i liderów biznesu reprezentujących firmy – wymagana jest rejestracja poprzez firmowy adres e-mail.  
 • Jeśli jesteś dostawcą szkoleń/ usług HR lub nie posiadasz firmowego adresu e-mail, Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane (przykro nam – spotkamy się przy innej okazji!). Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą Experience Corner.  

  Imię (wymagane)

  Nazwisko (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firmowy adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  Czy znasz swoje Top5 talentów Gallupa? tak (wpisz je poniżej)nie - wykonam test samodzielnienie - chcę wykonać test przez Pracownię Gier Szkoleniowych (wpisz poniżej dane do faktury)

  Wpisz swoje Top5

  Adres firmy

  NIP firmy

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO] Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierZaproszenie od Brain EmbassyMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika Brałam/brałem udział w Czwartkach z talentami

   

  • Udział w pokazie 27 lipca jest bezpłatny – jedynym kosztem jaki ponosi uczestnik jest opłata za wykonanie testu (105 PLN)