fbpx

Brokerzy Wiedzy - opis gry

Uczestnicy wcielają się w rolę zespołu pracowników jednostek analitycznej. W ich regionie urząd marszałkowski rozpoczyna szereg przedsięwzięć mających ponieść jakość życia mieszkańców i przyspieszyć rozwój regionu. Decydenci – marszałek i jego urzędnicy – potrzebują jednak merytorycznego wsparcia. W co inwestować? Jak sprawnie wdrażać projekty? Jakie są efekty już zrealizowanych przedsięwzięć? Dlaczego projekty nie działają tak jak zakładano? – to pytania na które potrzebują pilnej odpowiedzi. Zadaniem uczestników jest zdobywanie wiarygodnej, użytecznej wiedzy i docieranie z nią do decydentów. Stawką jest rozwój regionu.

Dla kogo

Gra edukacyjna jest adresowana do praktyków sektora publicznego – pracowników jednostek analitycznych, ewaluacyjnych, menedżerów projektów publicznych oraz osób w urzędach publicznych, które zajmują się gromadzeniem, syntezą i wykorzystaniem danych i analiz z różnych dziedzin działań publicznych.

Kluczowe umiejętności nabywane podczas gry

  • rozpoznawanie potrzeb w wiedzy przełożonych politycznych, kierownictwa wydziałów merytorycznych i menedżerów projektów publicznych
  • pozyskiwanie wiarygodnej wiedzy, opartej na rzetelnej metodyce badawczej
  • skuteczne przekazywanie wiedzy jej użytkownikom w urzędzie, z wykorzystaniem różnych metod prezentacji i komunikacji wyników
  • łączenie wyników różnych badań w spójną bazę dowodów naukowych.

Brokerzy wiedzy - Szczegóły

Czas trwania: 6,5 godziny
Liczba graczy: do 30 osób

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wejdź na oficjalną stronę Brokerów Wiedzy

Poznaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. warsztatów opartych o gry i symulacje oraz sprawdzić, gdzie możesz je wykorzystać w swojej organizacji – skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 468 85 52.


ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA