isaga2015logo-150x150Prezentacja i artykuł o grze szkoleniowej „Brokerzy wiedzy”, która powstała dzięki współpracy Pracowni Gier i EGO Evaluation for Government Organizations, zdobyły pierwsze miejsce na 46-stej konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Symulacji i Gier (ISAGA), w Kioto.

Na konferencji zaprezentowano ponad 60 badań dotyczących wykorzystania gier i symulacji w biznesie, politykach publicznych i edukacji.

Grę „Brokerzy Wiedzy” stworzyliśmy wspólnie z Pracownią Gier Szkoleniowych. Gra uczy skutecznego wykorzystania wyników badań w dobrym zarządzaniu politykami publicznymi i programami funduszy UE. Autorami zwycięskiej prezentacji są: dr Karol Olejniczak, Tomasz Kupiec i Igor Widawski.

Więcej o ISAGA i samej konferencji można przeczytać tutaj. Nagrodzoną prezentację można obejrzeć pod tym linkiem.

Zwycięski artykuł zostanie opublikowany w książce renomowanego wydawcy naukowego Springer International, w serii „Translational Systems Sciences”. Wersję roboczą artykułu można przeczytać pod tym linkiem.

 

Rozgrywka Brokerów wiedzy

 

[linkedin_share style=”none”] [fbshare type=”button” float=”left”][fblike style=”button_count” showfaces=”false” width=”100″ verb=”like” font=”arial”]