isaga2015logo-150x15046. konferencja Międzynarodowego Stowarzyszenia Gier i Symulacji rozpoczyna się już za 3 dni. Najlepsi specjaliści od gier i symulacji z całego świata spotykają się w Kyoto w dniach 17 do 21 lipca. Program jest jak zwykle wypełniony bardzo interesującymi wykładami oraz praktycznymi warsztatami. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyć jakie są obecnie trendy na świecie w tzw. serious games.
Po raz kolejny Pracownia Gier Szkoleniowych będzie miała okazję zaprezentować w Japonii swoją najnowszą grę, która powstała specjalnie na potrzeby administracji publicznej.
Gra „Brokerzy wiedzy” powstała we współpracy z Karolem Olejniczakiem z EGO – Evaluation for Government Organizations. Dzięki tej symulacji pracownicy administracji publicznej mają okazję rozwinąć kompetencje, które pomogą usprawnić proces przygotowywania i przekazywania raportów badawczych, tworzonych na potrzeby ministerstw oraz jednostek samorządowych.
Prezentacja gry odbędzie się 18 lipca o godzinie 10.30. Serdecznie zapraszamy na ten wykład oraz inne ciekawe prezentacje. Szczegółowy program konferencji dostępny tutaj:
Program ISAGA >>>

 

Rozgrywka Brokerów wiedzy

 

[fbshare type=”button”] [linkedin_share style=”none” float=”left”] [fblike style=”button_count” float=”left” showfaces=”false” width=”450″ verb=”like” font=”arial”]