13
Feb

 

7 marca 2019 roku zapraszamy na pokaz autorskich warsztatów z grą Pracowni Gier Szkoleniowych  The Best-seller Game. Będzie to okazją, by przekonać się na sobie, w jaki sposób gry i symulacje można wykorzystać w rozwoju kompetencji sprzedawców oraz działów obsługi klienta.

Czego możesz się spodziewać? Zobacz video!

Dlaczego warto wziąć udział?

Gra Best-seller jest odpowiedzią na wyzwania w zespołach sprzedażowych, takie jak

  • nużąca rutyna w pracy handlowca,
  • brak czasu na strategiczną refleksję i zaplanowanie działań sprzedażowych,
  • brak pomysłów na ciekawe, interaktywne propozycje rozwojowe ze strony szkoleń dla sprzedaży.

Każdy uczestnik będzie mógł ocenić przydatność warsztatów w jego organizacji, poznać to i inne rozwiązania Pracowni Gier w zakresie treningów managerskich czy spotkań integracyjnych.

O grze Best-seller

The Best-seller Game to strategiczna i emocjonująca symulacja, w której uczestnicy planują strategię sprzedaży B2B: co oferujemy, komu i w jaki sposób. Badają potrzeby klientów, budują portfolio produktowe, rozwijają swoją wiedzę o oferowanych produktach, kontaktują się z klientami w celu budowy relacji i dobicia targu. To doświadczenie łączące strategiczną symulację biznesową z emocjonującą rywalizacją o serce klienta. ->więcej o grze

Agenda spotkania

10:00-10:15 Rejestracja, powitalna kawa
10:15-10:30 Prezentacja metody Pracowni Gier
10:30-13:00 The Best-seller Game
13:00-13:15 Przerwa kawowa
13:15-13:45 Omówienie doświadczenia z gry oraz mechanizmów, które się w niej ujawniają
13:45-14:00 Podsumowanie

Dla kogo?

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz managerów sprzedaży i liderów organizacji.

Udział w pokazie warsztatu jest bezpłatny. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji uczestników. Dopuszczamy udział 1 reprezentanta z każdej organizacji.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe, jak również trenerów wewnętrznych zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Dni Otwartych organizowanych przez naszego partnera – Experience Corner.

Lokalizacja

Pokaz warsztatu Pracowni Gier odbędzie się 7 marca 2019 roku w Warszawie.
Miejsce to: Brain Embassy, ul. Postępu 15; w godz. 10:00-14:15.

Sylwetka osoby prowadzącej:

Pracownia Gier_Agnieszka SzymanskaAgnieszka Szymańska – trener i coach z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży.  Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Szkoły coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica UJ. Zawód trenera jest dla niej realizacją pasji, co w połączeniu z doświadczeniem w biznesie, pozwala na pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb szkoleniowych Klienta.

 

Formularz zapisu:

Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa firmy (wymagane)

Adres (wymagane)

NIP (wymagane)

 
 
UWAGI:

1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania.

2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne.

3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT.

4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika.
Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

Wyrażam zgodę na:

Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu?


Inne