hex header

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na Państwa zapytania, postanowiliśmy zorganizować nasz autorski pokaz metody gier i symulacji w Krakowie. Naszym konsultantem dedykowanym regionowi Krakowa i okolic jest Anna Zychalak, która miała okazję spotkać się z częścią z Państwa w Krakowie w lutym. Już 6. Kwietnia będzie kolejna okazja by doświadczyć naszych gier.
Zrealizujemy dla Państwa pokaz warsztatu z wykorzystaniem symulacji HEXGame – wyzwania menadżerów w zarządzaniu wielopoziomową organizacją. Będziecie Państwo mieli możliwość spotkania z naszymi ekspertami z trzech obszarów biznesowych:
– treningów managerskich z wykorzystaniem gier i symulacji,
– rekrutacji i employer brandingu przy użyciu Competence Game – pierwszych gier online mierzących kompetencje managerskie,
– grywalizacji, eventów firmowych i integracji szkoleniowych, także dla dużych grup – zachęcamy do obejrzenia video o naszej autorskiej grze, która jednorazowo angażuje grupy 500os i więcej!

Jeśli chcesz:1240483_1106801069371330_8962070580047261310_n

– poznać nowoczesne i skuteczne metody rozwojowych integracji szkoleniowych
– wyposażyć menedżerów w skuteczne sposoby działania zespołowego
– przełamać utarte schematy zarządzania w warunkach zmian i ograniczonych zasobów
– zachęcić menedżerów do podnoszenia jakości współpracy
– podnieść umiejętność komunikacji zarządczej
– rozwinąć w liderach kompetencje wspólnego osiągania celów organizacji

zapraszamy na pokaz warsztatu w oparciu o unikalną symulację HEXGame, w której każdy uczestnik praktycznie doświadcza wyzwań zarządzania na każdym szczeblu organizacji.

Symulacja szczególnie polecana jest menedżerom, którzy mają możliwość przyjrzenia się osobistym schematom działania i konsekwencjom podejmowanych decyzji. Efektem doświadczenia w grze jest szersza perspektywa rozumienia siebie i innych oraz nauka skutecznej współpracy w osiąganiu celów biznesowych organizacji

W grze jak w symulatorze lotów będzie można sprawdzić możliwości zastosowania warsztatu i symulacji w Państwa organizacji.  I praktycznie doświadczyć potencjału wykorzystania gier i symulacji w programach rozwoju kompetencji liderów.

Agenda spotkania

10:00-10:10 rejestracja, powitalna kawa
10:10-10:40 prezentacja Pracowni Gier oraz metody
10:40-11:00 wprowadzenie do gry HEXGame
11:00-13:20 rozgrywka HEXGame
13:20-14:00 lunch
14:00-14:40 omówienie gry i przeniesienie na rzeczywistość biznesową
14:40-15:10 zastosowanie HEXGame w polskich organizacjach – prezentacja i omówienie studiów przypadków
15:10-15:30 pytania i dyskusja

Fabuła gry
HexGame to metafora dużej organizacji. Gracze doświadczają silnie angażującego zarządzania państwem na trzech poziomach władzy: rządu, regionu oraz gminy. Mają bardzo ograniczone i trudno dostępne zasoby. Muszą negocjować na różnych szczeblach władzy, radzić sobie z lokalnymi kryzysami i niezadowoleniem społecznym. W sytuacji utrudnionej komunikacji muszą rozsądnie zarządzać i pełnić role przywódcze.

Sylwetka osoby prowadzącej

Szyma
Agnieszka Szymańska
 – trener i coach z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży.  Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Szkoły coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica UJ. Zawód trenera jest dla niej realizacją pasji, co w połączeniu z doświadczeniem w biznesie, pozwala na pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb szkoleniowych Klienta.

Dla kogo
Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów i liderów organizacji, którzy poszukują efektywnych i atrakcyjnych metod rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych w swoich organizacjach.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner.

Kontakt dla uczestników

anna_zychalak

Anna Zychalak

Business Development Manager

M: +48 882 077 882

E:   a.zychalak@pracowniagier.com

Miejsce pokazu
Pokaz warsztatu Pracowni Gier odbędzie się 06 kwietnia 2017 roku w Krakowie, miejsce: Plac Nowy 1, adres: Plac Nowy 1, 31-056 Kraków, w godz. 10.00-15.30.

Rejestracja

Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja zostanie potwierdzona telefonicznie lub mailowo.

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres (wymagane)

  NIP (wymagane)

   
   
  UWAGI:

  1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania.

  2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne.

  3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT.

  4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 1 dzień przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika.
  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Wyrażam zgodę na:

   
   

  [linkedin_share type=”button” float=”left”][fbshare type=”button” float=”left”][fblike style=”button_count” showfaces=”false” width=”100″ verb=”like” font=”arial”]