6 grudnia – Cosmopolis – poznaj miasto przyszłość i weź udział w najnowszej grze Pracowni Gier podczas 12 edycji Forum Rozwoju Mazowsza

 

Jeśli chcecie lepszego jutra, już dziś zabierzcie się do pracy. Mamy niewiele czasu by wpłynąć na losy planety i zatrzymać postępującą katastrofę klimatyczną. Jest okazja by wziąć udział w symulacji, która pozwala zobaczyć, jak może wyglądać miasto przyszłości. Zapraszamy do Cosmopolis! 

 

Już 6 grudnia wyjątkowa okazja, by wziąć udział w przedpremierowej rozgrywce Cosmopolis – najnowszej propozycji integracyjnej Pracowni Gier Szkoleniowych, zaprojektowanej specjalnie z myślą o średnich grupach – od 20 do 100 osób. 
Cosmopolis przeniesie Was do metropolii jutra – nowoczesnych miast, w których dobro mieszkańców jest na pierwszym miejscu. Ważne będą tradycja lokalnych społeczności, wygoda i dostępność. Nowoczesne technologie posłużą zrównoważonemu, przyjaznemu środowisku rozwojowi. Jako Zespół wcielacie się w rolę biura projektowego, które zajmuje się planowaniem i budową miast. Mieszkańcy trzech miejscowości potrzebują nowych budynków użyteczności publicznej i różnego typu miejskiej infrastruktury. Wasze budynki muszą spełniać wyśrubowane normy ekologiczne, powstawać w zgodzie z planem zagospodarowania, a także być dostosowane do nowoczesnych koncepcji urbanistycznych (takich jak np. 15 minutowe miasto). 

 

Podczas zespołowego wyzwania zaprojektowania przestrzeni Cosmopolis, będziecie mieli okazje zmierzyć się z niedoborem zasobów, presją czasu a także doświadczyć zmieniających się warunków. Będzie mnóstwo emocji, wyzwań i ekscytujących realizacji.  
To doświadczenie pozwoli doświadczyć: 

 • Współpracy nastawionej na realizację celu w określonym czasie 
 • Samoorganizacji i aktywnego poszukiwanie rozwiązań 
 • Znaczenia dobrej organizacji pracy zespołu i współpracy z konkurencją 
 • Wyzwania zarządzania czasem, pracą i ograniczonymi zasobami 
 • Przełamywanie silosów 
 • Skutecznego działanie w zmieniających się warunkach i uczenie się na błędach 
 • Gry integracyjnej w zespole kilkudziesięciu osób 

 

Czas i miejsce spotkania 

Szczegóły: 6 grudnia (wtorek), 11:00 – 14:00 

Miejsce: Stadion Legii Warszawa (2 piętro)

Poznaj pełen program FRM 2022

  Imię uczestnika (wymagane)

  Nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO] Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierZaproszenie od organizatorów Forum Rozwoju MazowszaMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika

   

  Grę poprowadzi Maciej Smrokowski

  Ukończył socjologię w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Doświadczenie zdobywał w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Od trzech lat pracuje jako konsultant w zakresie gier i narzędzi szkoleniowych. Pomaga wdrażać symulacje do istniejących programów szkoleniowych jak i tworzyć na ich podstawie nowe. W Pracowni Gier Szkoleniowych pracuje jako facylitator gier, prowadząc rozgrywki gier i symulacji. Pracował między innymi dla takich Klientów jak: Grupa Allegro sp. z o.o., Deloitte Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., Benefit Systems oraz dla administracji publicznej.