W obliczu wielu wydarzeń, jakie zafundowała nam jesień w branżowym środowisku, postanowiliśmy 5 grudnia przedstawić Wam nasze nowe dzieło – HONEY RUSH.
Gra inspirowana życiem pszczół. To obrazowa i wciągająca metafora współzależności, roli współpracy i indywidualnego zaangażowania.
Podczas spotkania 5 grudnia, poza doświadczeniem i poznaniem samej gry Honey Rush, dodatkowo zorganizujemy dla uczestników warsztaty, podczas których będzie okazja do wielu interakcji oraz wypracowania 5 zasad dobrej i efektywnej współpracy, które staną się integralną częścią gry Honey Rush. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, by uczestniczyć w tworzeniu produktu u progu jego rynkowej premiery, która już w styczniu 2020. Będzie to przestrzeń by poznać produkt zanim branża go pozna – jest to pierwsza otwarta (pra)premiera rynkowa.
Udział w spotkaniu tylko dla osób posiadających zaproszenia!
Czego doświadczą uczestnicy? Fabuła gry
Honey Rush to epicka metafora perpetuum mobile efektywnej współpracy. W tej symulacji część uczestników wciela się w roje pszczół, a pozostali przyjmują rolę łąk i rosnących na nich kwiatów. Uczestnicy doświadczą atmosfery gorączkowych przygotowań do zimy. Gwarno jak w ulu – to doskonały opis pojawiającego się: zaangażowania, presji czasu, momentów twórczego chaosu, z którymi przyjdzie się zmierzyć.
Zespoły pszczół i łąk są bardzo zależne od siebie, współpracują, żeby wzrastać i rozkwitać. Tylko dzięki temu zdążą się przygotować na nadchodzącą zimę. Aby przetrwać, konieczne jest znalezienie równowagi między:
- tożsamością a adaptacją,
- stabilnością a dynamiką,
- narzuconym porządkiem a samoregulacją,
- proaktywnością a reaktywnością.
Jak poradzą sobie uczestnicy? Czy uda im się utrzymać zaangażowanie, zadbać o relacje i zrealizować cele?
HONEY RUSH – doświadczenie, kompetencje trenowane w grze
Honey Rush to rozwiązanie, które szczególnie polecamy zespołom i firmom, które dynamicznie zmieniają się, rozwijają, chcą budować przewagę konkurencyjna na mądrej współpracy połączonej z indywidualnym zaangażowaniem każdego członka zespołu.
Wspólne doświadczenie mechanizmów typowych dla momentów transformacji, zwiększa zaangażowanie i poczucie wpływu.
W Honey Rush będzie okazja, by przetrenować kompetencje takie jak:
- myślenie systemowe
- analiza i pozyskiwanie informacji
- proaktywność w działaniu
To kompetencje liderów XXI wieku, pożądane w organizacjach, które w szybko zmieniającym się świecie muszą otworzyć się na wyzwania przyszłości, nie do końca zdefiniowane i określone. Lider przyszłości stale poszukuje rozwiązań, jest gotowy do działania, a jednocześnie uważny i otwarty na innych oraz na system, w jakim funkcjonuje.
Kogo zapraszany na spotkanie?
Dzięki temu, że gośćmi i uczestnikami będą zarówno managerowie z biznesu, jak i przedstawiciele świata HR, będzie to idealna okazja do przedyskutowania trendów i dobrych praktyk w obszarze budowania indywidualnego zaangażowania, znaczenia współpracy między działowej a także roli indywidualnej inicjatywy każdego pracownika.
Spotkanie dedykujemy przede wszystkim przedstawicielom działów HR, managerom zespołów, liderom organizacji w procesach zmian, także tych związanych z dynamicznym wzrostem. Pracownikom i liderom złożonych organizacji, którzy czują potrzebę przełamania silosów między działowych i podkreślenia współzależność działów.
Agenda
9:45 – 10:10 Rejestracja uczestników
10:10 – 10:20 Przedstawienie PGS
10:20 – 12:20 Rozgrywka Honey Rush
12:20 – 13:45 Warsztaty cz. I
13:45 – 13:50 Przerwa
13:50 – 14:25 Warsztaty cz. II
14:25 – 14:50 Po co nam pszczoły? Wystąpienie przedstawiciela Pszczelarium
14:50 – 15:00 Zakończenie spotkania
Miejsce
Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, ul. Wioślarska 6, Warszawa
Trener
Anna Zielińska-Wolfigiel
Doradca personalny i trener z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej w firmach doradczych i po stronie klienta. Specjalizuje się w tematyce: doboru i oceny kompetencji personelu, wpierania komunikacji, zarządzania, negocjacji, sprzedaży.
W ramach rekrutacji i doradztwa dla firm, zajmuje się obsadzaniem osób na stanowiska na poziomie n, n-1, n-2 (kilkaset obsadzonych stanowisk). Posługuję się metodami poszukiwań bezpośrednich i różnorodnymi narzędziami oceny (AC, DC, CG – AC on-line, testy kompetencji inne). Jest licencjonowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej trenerem-szkoleniowcem (Nr 6281/2015), ma certyfikat trenerski. Ukończyła także kurs coachów (Human Advice) a także kurs z certyfikatem MEN w zakresie stosowania gier i grywalizacji w edukacji. Uczestniczyła w licznych kursach i seminariach rozwojowych w Polsce i za granicą, między innymi w warsztatach Business Maestry organizowanych przez organizację Anthonego Robbinsa w Las Vegas, USA.
Prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych dla studentów studiów podyplomowych w zakresie rekrutacji, budowania zespołów, motywacji
Partnerzy wydarzenia
Zasady uczestnictwa
Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz managerów i liderów organizacji. W pokazie nieodpłatnie mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby z jednej organizacji (w przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem liczba ta może być zredukowana do 1 osoby z organizacji).
Uwaga: Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner.
Formularz zapisu