Jeszcze w maju kolejna okazja by się z nami spotkać!
Serdecznie zapraszamy na pokaz Pracowni Gier Szkoleniowych w temacie onboardingu. Temat rozgrzewający zarówno rekruterów, jak i kandydatów. Wszyscy znamy mnóstwo praktyk i historii o wdrażaniu pracowników, a co naprawdę się sprawdza?
Tym razem zapraszamy w formie hybrydowej – możesz się z nami spotkać na żywo lub połączyć się online i wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat wyzwań związanych z onboardingiem i roli HR w tym procesie.
Dołącz do nas 31 maja do wydarzenia „Gry w onboardingu – współczesne wdrażanie pracowników” i dowiedz się, jak wygląda (lub jak może wyglądać) współczesny proces wdrożenia, z wykorzystaniem angażujących gier i symulacji oraz niestandardowych metod zapoznania pracownika z firmą.
OBALAMY MITY NA TEMAT WSPÓŁPRACY
Przekonaj się na sobie czy onboarding może być ciekawą podróżą – a nie drogą przez mękę…
GRY O ONBOARDINGU – WSPÓŁCZESNE WDRAŻANIE PRACOWNIKÓW
O tym, że onboarding bywa trudny, żmudny i często…nudny, słyszymy zarówno od osób, które są odpowiedzialne za jego zaprojektowanie, jak i tych, które muszą przez niego przebrnąć. Nie dziwi więc, że obie strony myślą o procesie wdrożenia, jak o etapie, który po prostu trzeba (jakoś) przetrwać.
Z danych wynika, że źle wdrożony pracownik, zarabiający średnią krajową, który kończy współpracę po okresie próbnym to realny koszt 92 tysięcy złotych!
Co w praktyce oznacza, że wdrożenie pracownika nie tylko trwa długo i wymaga zaangażowania wielu osób z organizacji to jeszcze, przeprowadzone w niewłaściwy sposób, może okazać się bardzo kosztowne…
JAK ZATEM PRZEPROWADZIĆ EFEKTYWNY ONBOARDING I CO TO WŁAŚCIWIE ZNACZY?
Spróbujmy wspólnie znaleźć odpowiedź podczas spotkania 31 maja na którym:
- dowiesz się, jak gry i grywalizacje mogą wesprzeć onboarding,
- zrozumiesz, jak przy niewielkim nakładzie czasu i pieniędzy uczynić proces wdrażania pracowników bardziej atrakcyjnym,
- doświadczysz na sobie zgrywalizowanej metody angażowania uczestników, którą można wykorzystać w procesie onboardingu,
- zainspirujesz się ciekawymi sposobami na wdrożenie gier do działań rozwijających kulturę organizacyjną – realne historie naszych klientów,
- poznasz historie naszych gości, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami na temat tego, jak obecnie wygląda onboarding w organizacjach, z którymi pracują.
To spotkanie jest szansą na poznanie i doświadczenie angażujących, nietypowych form prowadzenia onboardingu oraz sporą dawką praktycznej wiedzy na ten temat. A także okazją do poznania ciekawych osób i miłego spędzenia czasu.
Dzięki temu, że gośćmi i uczestnikami panelu będą zarówno managerowie z biznesu, jak i przedstawiciele świata HR, będzie to idealna okazja do przedyskutowania trendów i dobrych praktyk nie tylko w procesie wdrażania, ale także przyciągania i utrzymywania nowych pracowników.
Spotkanie organizujemy we współpracy z naszym partnerem Brain Embassy – najbardziej kreatywną przestrzenią spotkań w Warszawie!
Do udziału w pokazie zapraszamy:
- pracowników działów HR, którzy szukają nowych rozwiązań, aby zapewnić dobry start nowym pracownikom,
- managerów, team liderów, którzy chcą efektywnie wdrażać wartości i kulturę organizacyjną,
- przedstawicieli firm, które chcą skutecznie budować markę pracodawcy.
Przedstawicieli firm szkoleniowych i organizacji prowadzących działalność konkurencyjną, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera Experience Corner.
Termin i miejsce
Spotkanie odbędzie się 31 maja (wtorek) w godzinach 10:00– 12:30
Miejsce : Warszawa lub online (Zoom)
Szczegółowa agenda i miejsce spotkania zostaną przesłane po weryfikacji zgłoszenia.
Partnerem spotkania jest:
UWAGI:
1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania.
2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne.
3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 3 dni przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT.
4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika.
Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com