Jeszcze w maju kolejna okazja by się z nami spotkać!

Serdecznie zapraszamy na pokaz Pracowni Gier Szkoleniowych w temacie onboardingu. Temat rozgrzewający zarówno rekruterów, jak i kandydatów. Wszyscy znamy mnóstwo praktyk i historii o wdrażaniu pracowników, a co naprawdę się sprawdza?

Tym razem zapraszamy w formie hybrydowej – możesz się z nami spotkać na żywo lub połączyć się online i wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat wyzwań związanych z onboardingiem i roli HR w tym procesie.   

Dołącz do nas 31 maja do wydarzenia „Gry w onboardingu – współczesne wdrażanie pracowników”  i dowiedz się, jak wygląda (lub jak może wyglądać) współczesny proces wdrożenia, z wykorzystaniem angażujących gier i symulacji oraz niestandardowych metod zapoznania pracownika z firmą. 

OBALAMY MITY NA TEMAT WSPÓŁPRACY

Przekonaj się na sobie czy onboarding może być ciekawą podróżą – a nie drogą przez mękę…

 

GRY O ONBOARDINGU – WSPÓŁCZESNE WDRAŻANIE PRACOWNIKÓW

O tym, że onboarding bywa trudny, żmudny i często…nudny, słyszymy zarówno od osób, które są odpowiedzialne za jego zaprojektowanie, jak i tych, które muszą przez niego przebrnąć.  Nie dziwi więc, że obie strony myślą o procesie wdrożenia, jak o etapie, który po prostu trzeba (jakoś) przetrwać.

Z danych wynika, że źle wdrożony pracownik, zarabiający średnią krajową, który kończy współpracę po okresie próbnym to realny koszt 92 tysięcy złotych! 

Co w praktyce oznacza, że wdrożenie pracownika nie tylko trwa długo i wymaga zaangażowania wielu osób z organizacji to jeszcze, przeprowadzone w niewłaściwy sposób, może okazać się bardzo kosztowne… 

JAK ZATEM PRZEPROWADZIĆ EFEKTYWNY ONBOARDING I CO TO WŁAŚCIWIE ZNACZY?

 

Spróbujmy wspólnie znaleźć odpowiedź podczas spotkania 31 maja na którym: 
 • dowiesz się, jak gry i grywalizacje mogą wesprzeć onboarding,
 • zrozumiesz, jak przy niewielkim nakładzie czasu i pieniędzy uczynić proces wdrażania pracowników bardziej atrakcyjnym, 
 • doświadczysz na sobie zgrywalizowanej metody angażowania uczestników, którą można wykorzystać w procesie onboardingu,
 • zainspirujesz się ciekawymi sposobami na wdrożenie gier do działań rozwijających kulturę organizacyjną realne historie naszych klientów,
 • poznasz historie naszych gości, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami na temat tego, jak obecnie wygląda onboarding w organizacjach, z którymi pracują.

To spotkanie jest szansą na poznanie i doświadczenie angażujących, nietypowych form prowadzenia onboardingu oraz sporą dawką praktycznej wiedzy na ten temat. A także okazją do poznania ciekawych osób i miłego spędzenia czasu.

 


Dzięki temu, że gośćmi i uczestnikami panelu będą zarówno managerowie z biznesu, jak i przedstawiciele świata HR, będzie to idealna okazja do przedyskutowania trendów i dobrych praktyk nie tylko w procesie wdrażania, ale także przyciągania i utrzymywania nowych pracowników.

Spotkanie organizujemy we współpracy z naszym partnerem Brain Embassy – najbardziej kreatywną przestrzenią spotkań w Warszawie! 

Do udziału w pokazie zapraszamy: 

 • pracowników działów HR, którzy szukają nowych rozwiązań, aby zapewnić dobry start nowym pracownikom,    
 • managerów, team liderów, którzy chcą efektywnie wdrażać wartości i kulturę organizacyjną, 
 • przedstawicieli firm, które chcą skutecznie budować markę pracodawcy.

Przedstawicieli firm szkoleniowych i organizacji prowadzących działalność konkurencyjną, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera Experience Corner.

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 31 maja (wtorek)  w godzinach 10:00– 12:30

Miejsce : Warszawa lub online (Zoom)

Szczegółowa agenda i miejsce spotkania zostaną przesłane po weryfikacji zgłoszenia.   

 

  Imię uczestnika (wymagane)

  Nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Firmowy adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO] Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierZaproszenie od Brain EmbassyMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika Chcę wziąć udział w spotkaniu Jakiego typu spotkania integracyjne planujecie? w sali szkoleniowejna świeżym powietrzuonline

  Inne

   

  Partnerem spotkania jest:

   

   

  UWAGI:

  1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania.

  2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne.

  3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 3 dni przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT.

  4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika.
  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com