Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego rozegramy najnowszą grę w portfolio Pracowni Gier. Kolekcjonerzy to dynamiczna, zespołowa gra online, o dużym potencjale integracyjnym.

Kim są Kolekcjonerzy?

Zbierają cenne, unikatowe przedmioty: antyki, dzieła sztuki, dokumenty. Coraz popularniejsze stają się zabytki sztuki użytkowej: przedmioty codziennego użytku, ceramika, meble. Nasza grupa kolekcjonerów, działa na zlecenie pewnego dużego domu aukcyjnego. Ich zadaniem jest przeczesywanie antykwariatów, pchlich targów w całej Europie – słowem wszystkich miejsc gdzie można tanio nabyć cenne przedmioty. Tym razem trafili na lotnisko w jednej z europejskich stolic, gdzie właśnie odbywa się aukcja zgubionych przez podróżnych walizek. Od zaprzyjaźnionego pracownika lotniska dostają informację, że tym razem, oprócz bezwartościowych wakacyjnych bagaży, w walizkach pojawi się nieco zabytkowej biżuterii, kilka interesujących dzieł sztuki oraz cieszących się dobrym wzięciem na rynku antykwarycznym, pamiątek związanych z gwiazdami Hollywood. Lotniskowymi zakupami są zainteresowani wysłannicy kilku domów aukcyjnych, którzy będą ze sobą konkurować. Zapowiada się ekscytująca licytacja! Nie możesz jej przegapić. Musisz wziąć w niej udział!

Dla kogo jest to spotkanie? 

Do udziału w pokazie zapraszamy:

  • osoby pracujące w działach HR, komunikacji wewnętrznej, odpowiedzialne za organizację integracji firmowych,
  • agencje eventowe, poszukujące angażujących rozwiązań integracyjnych i teambuildingowych,
  • managerów, team liderów i tych, którzy odpowiadają za transformację i potrzebują do tego efektywnych zespołów,
  • osoby, które stoją w obliczu zintegrowania pracowników, kick-off’u nowych projektów, zmian wymagających zaangażowania wielu interesariuszy, zgranego działania wielu zespołów w firmie.

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 30 lipca w godzinach 11:00– 12:30.

Miejsce : Aplikacja Zoom

Prowadzący

Paweł Krzywicki, trener, coach ICF z akredytacją Associate Certified Coach™ (ACC)

Specjalizuje się m.in. w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej takich jak budowanie długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowanie zaangażowania, opracowywanie i wdrażanie planów operacyjnych, efektywna komunikacja, zarządzanie sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowe rozwiązywanie problemów. ​

Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności “experiential learning”. ​

Atrakcyjność i dynamika jego szkoleń przekłada się na zaangażowanie emocjonalne Uczestniczek i Uczestników w proces uczenia się, czyniąc go skuteczniejszym. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych.