Już 28 stycznia zapraszamy na kolejny pokaz naszych warsztatów. Tematem przewodnim spotkania będzie zmiana i sposoby na to, aby z wroga stała się sprzymierzeńcem w dążeniu do wyznaczonych celów. Jak przekonać siebie, współpracowników i całą organizację, że zmiana jest szansą, a nie ograniczeniem?

Jednego można być pewnym – żyjemy w świecie nieustannych i gwałtownych zmian. Przechodzenie przez nie bywa trudne, ale jest nieuniknione. Aby odnaleźć się w tej rzeczywistości i nie pozostać w tyle musimy zaakceptować zmienność i nauczyć się funkcjonować w tym środowisku.

60% menadżerów z doświadczeniem wdrażania zmian w organizacjach mówi, że do samego końca nie udało im się pozyskać akceptacji i zaangażowania ludzi do realizacji celów zmiany. W najlepszym przypadku ludzie pozostawali sceptyczni lub wręcz stawiali czynny opór.
wg. badań Kepner-Tregoe

Pracownia Gier Szkoleniowych ma w swojej ofercie rozwiązania dla małych i dużych grup dotyczące funkcjonowania w zmianie i zarządzania nią, dopasowane do różnych szczebli organizacji i zakładanych celów szkoleniowych:

 • Przygotowanie i otwarcie pracowników na zmiany, jakie zostaną wdrożone w organizacji
 • Uświadomienie korzyści, jakie niosą za sobą zmiany oraz zaangażowania się w zmianę
 • Zwiększenia motywacji do inicjowania zmian
 • Poznanie swoich reakcji na zmianę – self-management w zmianie
 • Treningi dla liderów zarządzających zmianą

Podczas pokazu zaprezentujemy nasze rozwiązania wspierające wprowadzanie zmian w organizacjach. Przedstawimy case studies z programów przygotowanych dla dużych grup (ponad 400 osób) oraz treningów dla liderów. A do tego rozegramy najnowszą grę naszego autorstwa: AUTOkorekta.

Agenda spotkania
09.15 – 09.30 Prezentacja Pracowni Gier oraz metody
09.30 – 10.00 Wprowadzenie do gry
10.00 – 12.00 Gra AUTOkorekta
12.00 – 12.30 Omówienie gry
12.30 – 13.00 Przerwa kawowa
13.00 – 14.00 Case Studies
14.00 – 14.30 Podsumowanie

Opis gry
autokorektaAUTOkorekta to gra, która oswaja ze zmianą. Pozwala jej doświadczyć i zrozumieć jej wpływ na nasze zachowanie. Umożliwia również spojrzenie na zmiany w szerszej perspektywie oraz uświadomienie, że początkowe koszty w większości przypadków są obietnicą późniejszych zysków.
W warstwie fabularnej gracze wcielają się w producentów samochodów przyszłości. Jest rok 2030, gwałtowny rozwój technologii energooszczędnych. Wciąż opracowywane są nowe sposoby budowy aut. Wymusza to na pracownikach przedsiębiorstw produkcyjnych wielką elastyczność i ciągłą gotowość na zmiany.
Klientów na nowe typy samochodów jest wielu, a konkurencja na rynku ogromna. Gracze będą musieli analizować rynek, podejmować strategiczne decyzje oraz budować samochody i dostarczać je na rynek.

Sylwetki prowadzących:

ewa_pietruszczakEwa Pietruszczak – trener i konsultant biznesowy. Łączy dziesięcioletnie doświadczenie marketingowe w międzynarodowych korporacjach z przygotowaniem i praktyką trenerską. Pomaga firmom zwiększać przychody rozwijając przedsiębiorczość zespołów biznesowych. Wyróżnia ją umiejętność integrowanie bieżącej pracy operacyjnej zespołu z rozwojem umiejętności społecznych. Pracuje w oparciu o action learning, wykorzystując elementy komunikacji opartej o dialog potrzeb (collaborative communication) i podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach (solution focus approach).

jcichosz_300Joanna Cichosz – trener. Od  ponad 10 lat wspiera firmy w programach rozwoju kompetencji, ze szczególnym uwzględnieniem przywództwa. Specjalizuje się w rekrutacji metodologią executive search oraz w diagnozie kompetencji menedżerskich. Jako konsultant z obszaru przywództwa, projektuje i realizuje projekty development center dla wyższej kadry menedżerskiej. Jako trener specjalizuje się w formach warsztatowych, których celem jest wypracowanie w zespole zarządzającym rozwiązań i dobrych praktyk. Doświadczony feedbacker i moderator grupowy. Od 5 lat współpracuje z Pracownią Gier Szkoleniowych, stosując metodę gier i symulacji w projektach diagnostycznych i treningowych. Wśród jej Klientów dominują organizacje z obszaru usług, m.in. z sektorów: Finanse & Bankowość, Farmacja, Media, IT & Telecom.

Dla kogo
Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów i liderów organizacji, zainteresowane: wdrożeniem w swojej organizacji innowacyjnych programów rozwojowych opartych na grach i symulacjach oraz poszerzeniem wiedzy nt. metody gier i symulacji.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner.

Miejsce pokazuPokaz warsztatu Pracowni Gier odbędzie się 28 stycznia 2016 roku w Warszawie, w „Aptece Sztuki”, Aleja Wyzwolenia 3/5 (przy Placu Zbawiciela), w godz. 9.15-14.30
Formularz rejestracji

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na:

   

  [linkedin_share style=”none”][fbshare type=”button” float=”left”][fblike style=”button_count” showfaces=”false” width=”100″ verb=”like” font=”arial”]