Zapraszamy na spotkanie online 27 października

Współpraca – jedno słowo, wiele interpretacji. Wiemy, że w świecie korporacji, gdzie priorytetem jest osiągnięcie sukcesu, termin ten często ulega banalizacji.  Książki, szkolenia, wykłady – wszystko to dostarcza nam wiedzy na poziomie intelektualnym. Ale prawdziwe zrozumienie przychodzi, gdy problem dotyka nas osobiście.  Dlatego zapraszamy na rozgrywkę, która na nowo zdefiniuje wasze pojęcie współpracy. Dołącz do nas na spotkaniu, podczas którego nie będziemy jedynie pływać po powierzchni tematu, ale zanurzymy się w jego głębię. 

Wypłyńmy na Łowisko! 

Łowisko to gra o prostych zasadach, ale głębokim przekazie. W skali mikro ukazuje dynamikę budowania współpracy w zespole. Rozgrywka prowadzi do intensywnego i konfrontacyjnego procesu grupowego, w którym manifestuje się znaczenie konkurencji, współpracy, zaufania i przywództwa. 

To właśnie w Łowisku możesz doświadczyć i zrozumieć problem współpracy na poziomie emocjonalnym. I uświadomić sobie, jak trudno jest znaleźć równowagę między dobrem indywidualnym a wspólnym.  

To nie miejsce, gdzie wystarczy rzucić frazę “Chodźmy…  i współpracujcie” – to przestrzeń, w której trzeba aktywnie działać, uważnie wybierając ścieżkę pomimo licznych wyzwań i pokus. 

 

Udział w spotkaniu będzie okazją do tego, aby: 
 • Zweryfikować swoje instynktowne reakcje w sytuacjach wyzwań pracy grupowej, takich jak wpływ na innych i motywowanie.
 • Dowiedzieć się, jak wykorzystać symulację Łowisko w działaniach rozwojowych Twojego zespołu i całej organizacji.
 • Wspólnie omówić kluczowe multikompetencje, które podnoszą jakość współpracy. 
 • Poznać wskaźniki dla tych kompetencji oraz sprawdzone sposoby ich rozwijania. 
Agenda spotkania: 

10:00 – 10:15 Wprowadzenie do gry 

10:15 – 11:15 Gra symulacyjna Łowisko 

11:15 – 11:30 Omówienie doświadczenia z gry oraz mechanizmów, które się w niej ujawniają 

11.30 – 11.45 Kilka słów o współpracy w organizacjach 

11:45 – 12:00 Zastosowania gier w programach rozwojowych (case study) 

12:30 Zakończenie spotkania 

 

Termin i miejsce

 📅 27 października (piątek) w godzinach 10:00 – 12:30

💻 Spotkanie odbędzie się ONLINE na platformie Zoom:  

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Numer kontaktowy

  Firmowy adres email*

  Nazwa firmy

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od konsultanta Pracowni GierMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika

   

  Spotkanie poprowadzi Anna Zielińska-Wolfigiel

  Doradczyni personalna i trenerka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej w firmach doradczych i po stronie klienta. Specjalizuje się w tematyce: doboru i oceny kompetencji personelu, wpierania komunikacji, zarządzania, negocjacji, sprzedaży.

  Ukończyła także kurs coachów (Human Advice) a także kurs z certyfikatem MEN w zakresie stosowania gier i grywalizacji w edukacji. Uczestniczyła w licznych kursach i seminariach rozwojowych w Polsce i za granicą, między innymi w warsztatach Business Maestry organizowanych przez organizację Anthonego Robbinsa w Las Vegas, USA. 

  Prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych dla studentów studiów podyplomowych w zakresie rekrutacji, budowania zespołów, motywacji. Jest konsultantką i doradczynią klientów w programach rozwojowych i managerskich w Game Changers Academy.

   

   

   

  • * Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli działów HR odpowiedzialnych za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz managerów i liderów biznesu reprezentujących firmy – wymagana jest rejestracja poprzez firmowy adres e-mail.  
  • * Jeśli jesteś dostawcą szkoleń/ usług HR lub nie posiadasz firmowego adresu e-mail, Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane (przykro nam – spotkamy się przy innej okazji!). Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą Experience Corner.