Już 27 kwietnia będzie okazja by dowiedzieć się jak firmy wykorzystują dedykowane gry, aby uatrakcyjnić i przyspieszyć proces wdrożenia nowych pracowników, dyskutować o wartościach, czy zmieniać nawyki pracowników. 
W Pracowni Gier projektowaniem gier na miarę zajmujemy się od 2004 roku, mieliśmy okazję realizować już projekty od gier na temat wartości firmowych, zarządzania siecią apteka, wdrażania nowych produktów po hit ostatnich lat – gry onboardingowe.   

Jeśli myślisz o grze planszowej  lub prostym rozwiązaniu on-line które uatrakcyjni szkolenia firmowe, albo masz pomysł na grę lub grywalizację, ale nie wiesz od czego zacząć – zapisz się na to spotkanie. 

Podczas spotkania dowiesz się: 

 • jak wygląda i ile kosztuje zaprojektowanie gry specjalnie na potrzeby Twojej organizacji,
 • poznasz przykłady projektów gier wdrożonych z sukcesem w ostatnich latach i miesiącach, 
 • dowiesz się jak prawidłowo stworzyć brief, aby gra spełniała rzeczywiste potrzeby i przygotujesz swój własny, wg sprawdzonego modelu . 

Termin, miejsce i czas 

27.04.2020, poniedziałek . 10:30 – 12:00 w ZOOM. Spotkanie będzie rejestrowane.

Sylwetka prowadzącej

Joanna Rezmer, koordynatorka działu R&D, projektantka gier

Joanna Rezmer Pracownia GierKoordynatorka działu R&D związana z Pracownią od 2013 roku. Projektowanie gier szkoleniowych to idealna mieszanka jej dwóch pasji – edukacji oraz gier. Z wykształcenia andragog (spec. edukacja pozaformalna dorosłych), animator społeczno-kulturalny. W trakcie studiów na Uniwersytecie Warszawskim była liderką Międzywydziałowego Koła Naukowego Ludus UW, zajmującego się edukacyjnym aspektem gier i zabaw.

Projektuje gry na miarę zarówno dla biznesu, jak i edukacji. Realizowała projekty m.in. z zakresu: employer brandingu, przechodzenia przez zmianę, kształtowania nawyków proekologicznych, kreatywności, profilaktyki uzależnień behawioralnych, metody harcerskiej. Jest współautorką nagrodzonych gier: autoKOREKTA (Game with the Most Significant Scope w konkursie International Business Learning Games 2016) oraz The Tree of Life (MP Power Produkt 2016).

Sylwetka Gościa-eksperta

Antonina Herian

Antonina Herian obecnie pełni funkcję Kierownika działu BHP w Zakładzie Wschodnim Corning Optical Communications Polska Sp. z o. o. Jest autorką wielu projektów w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem pracy oraz ergonomii, prowadzi również zajęcia dydaktyczne dla studentów Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. W ramach współpracy z firmą Corning prowadziła warsztaty dotyczące specyficznych metod oceny ryzyka oraz innowacyjnych metod szkoleniowych na globalnych konferencjach.

Ukończyła Politechnikę Łódzką, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji ze specjalnością ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy.

 

Formularz zapisu  

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres

  NIP

   
   
  UWAGI:

  1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania.

  2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne.

  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Oświadczam, że:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.

   

  Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu?
  Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)

  Inne

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?