Już 27 kwietnia będzie okazja by dowiedzieć się jak firmy wykorzystują dedykowane gry, aby uatrakcyjnić i przyspieszyć proces wdrożenia nowych pracowników, dyskutować o wartościach, czy zmieniać nawyki pracowników.
W Pracowni Gier projektowaniem gier na miarę zajmujemy się od 2004 roku, mieliśmy okazję realizować już projekty od gier na temat wartości firmowych, zarządzania siecią apteka, wdrażania nowych produktów po hit ostatnich lat – gry onboardingowe.
Jeśli myślisz o grze planszowej lub prostym rozwiązaniu on-line które uatrakcyjni szkolenia firmowe, albo masz pomysł na grę lub grywalizację, ale nie wiesz od czego zacząć – zapisz się na to spotkanie.
Podczas spotkania dowiesz się:
- jak wygląda i ile kosztuje zaprojektowanie gry specjalnie na potrzeby Twojej organizacji,
- poznasz przykłady projektów gier wdrożonych z sukcesem w ostatnich latach i miesiącach,
- dowiesz się jak prawidłowo stworzyć brief, aby gra spełniała rzeczywiste potrzeby i przygotujesz swój własny, wg sprawdzonego modelu .
Termin, miejsce i czas
27.04.2020, poniedziałek . 10:30 – 12:00 w ZOOM. Spotkanie będzie rejestrowane.
Sylwetka prowadzącej
Joanna Rezmer, koordynatorka działu R&D, projektantka gier
Koordynatorka działu R&D związana z Pracownią od 2013 roku. Projektowanie gier szkoleniowych to idealna mieszanka jej dwóch pasji – edukacji oraz gier. Z wykształcenia andragog (spec. edukacja pozaformalna dorosłych), animator społeczno-kulturalny. W trakcie studiów na Uniwersytecie Warszawskim była liderką Międzywydziałowego Koła Naukowego Ludus UW, zajmującego się edukacyjnym aspektem gier i zabaw.
Projektuje gry na miarę zarówno dla biznesu, jak i edukacji. Realizowała projekty m.in. z zakresu: employer brandingu, przechodzenia przez zmianę, kształtowania nawyków proekologicznych, kreatywności, profilaktyki uzależnień behawioralnych, metody harcerskiej. Jest współautorką nagrodzonych gier: autoKOREKTA (Game with the Most Significant Scope w konkursie International Business Learning Games 2016) oraz The Tree of Life (MP Power Produkt 2016).
Sylwetka Gościa-eksperta
Antonina Herian obecnie pełni funkcję Kierownika działu BHP w Zakładzie Wschodnim Corning Optical Communications Polska Sp. z o. o. Jest autorką wielu projektów w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem pracy oraz ergonomii, prowadzi również zajęcia dydaktyczne dla studentów Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej. W ramach współpracy z firmą Corning prowadziła warsztaty dotyczące specyficznych metod oceny ryzyka oraz innowacyjnych metod szkoleniowych na globalnych konferencjach.
Ukończyła Politechnikę Łódzką, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji ze specjalnością ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy.
Formularz zapisu