Kolejny pokaz Pracowni Gier Szkoleniowych przed nami – tym razem na żywo!
Już 26 kwietnia zapraszamy na unikalne wydarzenie, podczas którego doświadczymy współpracy i zaangażowania w dużej grupie. 
Im więcej uczestników – tym bardziej spektakularny efekt!

Nadeszła wiosna, a wraz z nią długo wyczekiwana zmiana – powoli wracamy do rytmu życia, od którego pandemia zdążyła nas wszystkich odzwyczaić. Znów możemy się spotykać, spędzać wspólnie czas, uczyć się od siebie i współpracować tak, jak dawniej.

26 kwietnia spotkamy się w wyjątkowym miejscu – fantastycznej przestrzeni Brain Emabssy w najnowszej lokalizacji – Warszawa Śródmieście (szczegóły poniżej). Przygotowaliśmy dla uczestniczek i uczestników specjalną ofertę eventową w partnerstwie z Brain Emabssy. Zobaczcie te zachwycające wnętrza, po wielu miesiącach pracy zdalnej cieszą podwójnie.

„Nowa rzeczywistość to nowe zasady gry, nieprzewidywalność, zmienność i nieustanne reagowanie na to, co dzieje się tu i teraz.”
 • Chcesz zorganizować spotkanie na skalę całej firmy/działu/pionu, żeby znowu, albo wreszcie zobaczyć się na żywo?
 • Podczas pracy zdalnej przybyło dużo nowych osób, czas wreszcie ich poznać z całą organizacją/pionem.
 • Wdrażacie dużą zmianę w organizacji i potrzebny jest kick-off na wielką skalę.
 • Jak zorganizować takie spotkanie, aby wszyscy dobrze się bawili, przeżyli coś ciekawego w integracji z innymi i byli zaangażowani w każdej minucie spotkania?
 • Czy to w ogóle możliwe?
26 kwietnia doświadczysz tego na własnej skórze!

Na wielki powrót spotkań stacjonarnych zaplanowaliśmy rozgrywkę Honey Rush –  obrazowej i wciągającej metafory współzależności, roli współpracy i indywidualnego zaangażowania. 

Podczas spotkania dowiesz się również: 
 • Czy  chaos może być twórczy?
 • Jak zamienić tłum ludzi, w doskonale współpracujący zespół?
 • Jak budować dobrą atmosferę w zespole jednocześnie dbając o realizację celów?
WIOSENNE INTEGRACJE Z PRACOWNIĄ GIER – INTEGRACJE NA WIELKĄ SKALĘ

Honey Rush to epicka metafora perpetuum mobile efektywnej współpracy. W tej symulacji część uczestników wciela się w roje pszczół, a pozostali przyjmują rolę łąk i rosnących na nich kwiatów. Uczestnicy doświadczą atmosfery gorączkowych przygotowań do zimy. Gwarno jak w ulu – to doskonały opis pojawiającego się: zaangażowania, presji czasu, momentów twórczego chaosu, z którymi przyjdzie się zmierzyć. 

 

Zespoły pszczół i łąk są bardzo zależne od siebie, współpracują, żeby wzrastać i rozkwitać. Tylko dzięki temu zdążą się przygotować na nadchodzącą zimę. Aby przetrwać, konieczne jest znalezienie równowagi między: 

 • tożsamością a adaptacją, 
 • stabilnością a dynamiką,
 • narzuconym porządkiem a samoregulacją, 
 • proaktywnością a reaktywnością.   


Spotkanie poprowadzi Paweł Krzywicki – Trener Pracowni Gier

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej: budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowania zaangażowania, opracowywaniu i wdrażaniu planów operacyjnych, efektywnej komunikacji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowego rozwiązywania problemów. Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności „experiential learning”. Korzysta z licencjonowanych gier szkoleniowych (RSVP Design™, Metalog Tools™) oraz metody facylitacji wizualnej bikablo®. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych m.in. dla: Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miasta Lublin, Herbapol S.A., Grupy Pelion, EDP Renewables, Grupy energetycznej EDF, Polskiej Spółki Gazownictwa, Fundacji Orange, Fundacji PwC, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Szkoła Liderów.

 

 

Dzięki temu, że gośćmi i uczestnikami będą zarówno managerowie z biznesu, jak i przedstawiciele świata HR, będzie to idealna okazja do przedyskutowania trendów i dobrych praktyk w obszarze budowania indywidualnego zaangażowania, znaczenia współpracy między działowej a także roli indywidualnej inicjatywy każdego pracownika.

Spotkanie organizujemy we współpracy z naszym partnerem Brain Embassy – najbardziej kreatywną przestrzenią spotkań w Warszawie! 

Do udziału w pokazie zapraszamy: 

 • pracowników działów HR, którzy szukają nowych rozwiązań na budowanie zaangażowania i współzależności pracowników,    
 • managerów, team liderów, którzy chcą efektywnie działać w momentach transformacji, 
 • przedstawicieli firm, które borykają się z utrzymaniem zaangażowania w zespołach.

Firmy szkoleniowe i podmioty prowadzące działalność w obszarze integracji i szkoleń zachęcamy do skorzystania z oferty naszego partnera Experience Corner.

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia w godzinach 10:00– 14:00

Miejsce : Brain Embassy, ul Czackiego 15/17

Udział w spotkaniu tylko dla osób posiadających zaproszenia!  

 

Partnerami spotkania są:

 

  Imię uczestnika (wymagane)

  Nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres (wymagane)

  NIP (wymagane)

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO] Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierZaproszenie od Brain EmbassyMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika Jakiego typu spotkania integracyjne planujecie? w sali szkoleniowejna świeżym powietrzuonline

  Inne

  UWAGI:

  1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania.

  2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne.

  3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 3 dni przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT.

  4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika.
  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com