Pierwszy pokaz Pracowni Gier Szkoleniowych w formacie online.
Zapraszamy 24 marca o 20.00
W związku z trwającą sytuacją i restrykcjami wobec spotkań, zdecydowaliśmy o uruchomieniu formatu “pokazy online”. To z czego nas znacie się nie zmieni – nadal będziemy zapewniać możliwość interakcji, a także wzięcia udziału w krótkiej grze ilustrującej konkretne wyzwania. Obecnie jesteśmy w trakcie wytwarzania tychże konceptów, z czasem będziemy mieli możliwość zaoferowania Wam jeszcze szerszego repertuaru narzędzi do wykorzystania w szkoleniach zdalnych.
Zobacz jakie szkolenia online są już dostępne
Zapraszamy Was do pierwszego spotkania online, które odbędzie się w aplikacji Microsoft Teams. Co ważne – posiadanie oprogramowania nie jest konieczne, uprościmy proces logowania do maksimum – każdy otrzyma link i to wystarczy.
24 marca o godzinie 20.00 zapraszamy do angażującego spotkania, na którym poszukamy odpowiedzi na pytania:
- Czy można przygotować się na kryzys?
- Co zaskoczyło Was – jako managerów – najbardziej?
- Czy udało Wam się wprowadzić osobiste plany zarządzania w kryzysie (praca z ludźmi, reakcje na reakcje, narzędzia, utrzymanie flow działania)
Ponadto przy udziale ekspertów:
stworzymy – z Waszą pomocą – listę potrzeb HRowców w czasach COVID-19;
przyjrzymy się rzeczywistości VUCA x 100 – i konsekwencjom koronawirusa od Azji, przez Europę po USA;
przeanalizujemy Obrazy Organizacji – jak było vs. jak jest – i co dalej?
sprawdzimy, jak szybko do zmieniającej się rzeczywistości adaptują się organizacje.
Na koniec podzielimy się najlepszymi praktykami, które zadziałały u nas – w ciągu 5 dni przeorganizowaliśmy się na pracę zdalną, stworzyliśmy nową konfigurację zespołów – zgodnie z tym, czego uczymy w naszej grze TRIP (Team Roles in Project).
Anna Zielińska-Wolfigiel, doradczyni personalna, trenerka, coach, Pracownia Gier Szkoleniowych
Doradca personalny i trener z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej w firmach doradczych i po stronie klienta. Prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych dla studentów studiów podyplomowych w zakresie rekrutacji, budowania zespołów, motywacji, prowadzi szkolenia dla firm z branż: budowlanej, energetycznej, produkcyjnej, dystrybucyjnej w zakresie strategii i operacji HR, przywództwa i sprzedaży – w sumie ponad 600 godzin szkoleniowych. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Pracą i Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jest licencjonowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej trenerem-szkoleniowcem, posiada certyfikat trenerski. Ukończyła także kurs coachów. Uczestniczyła w licznych kursach i seminariach rozwojowych w Polsce i za granicą, między innymi w warsztatach Business Maestry organizowanych przez organizację Anthonego Robbinsa w Las Vegas, USA.
dr Magdalena Łużniak-Piecha, trenerka, ekspertka w zakresie psychologii zarządzania, Uniwersytet SWPS
Konsultant z zakresu edukacji, innowacji i design thinking. Dr psychologii, wykładowca akademicki Uniwersytetu SWPS. Specjalizuje się w psychologii społeczno-kulturowej. Rozwija i wdraża systemy wspierające wzrost wrażliwości międzykulturowej, zdolność do rozumienia poglądów i systemów wartości innych ludzi, komunikacji ponad granicami. W swoich najnowszych badaniach koncentruje się na wpływie patologicznej osobowości menedżerów na kulturę organizacyjną. Prowadzi treningi rozwoju umiejętności społecznych, warsztaty z coachingu, consulting z zakresu negocjacji i zarządzania zespołami międzynarodowymi. Pisze książki, podręczniki e-learningowe, gościnnie występuje jako komentator w TVN i TVN Bis.
Marta Pokutycka-Mądrala, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej oraz PR w Nationale-Nederlanden
Odpowiada za komunikację korporacyjną, relacje z mediami, komunikację wewnętrzną, CSR oraz działania z zakresu Public Affairs. Dodatkowo pełni rolę rzecznika prasowego dla spółki ubezpieczeniowej i emerytalnej. Odpowiadała między innymi za kompleksowy projekt komunikacji PR-owej wokół ubezpieczenia na wypadek zachorowania na nowotwór, który został nagrodzony Złotym Spinaczem w 2013 roku.
Wcześniej odpowiadała za komunikację korporacyjną oraz relacje z mediami w branży FMCG w firmie Cadbury, której częścią była marka Wedel. Uczestniczyła w dużym projekcie przejęcia biznesu Wedla przez japońsko-koreańską firmę LOTTE. Od strony PRowej prowadziła także współpracę z UEFA Euro 2012, realizując między innymi niestandardowy projekt studia na dachu fabryki Wedla, z którego TVP dokonywało transmisji wydarzeń sportowych.
Joanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych
Ekspertka w zakresie projektowania gier oraz badań organizacji. Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Badaczka kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 1000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako Wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas. Ekspertka międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu.
Zapisz się poniżej, aby otrzymać link i instrukcję jak dołączyć do spotkania
Zapisy się zakończyły! Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i do zobaczenia wieczorem.
Osoby które chciałyby wziąć udział, lecz nie zdążyły się zapisać, proszone są o indywidualne kontakt z
Bartosz Soja
New Business Manager, Poznań
M: +48 609 034 542
E: b.soja@pracowniagier.com