Już  23 marca mamy przyjemność zaprosić na pokaz najnowszej propozycji w portfolio naszych gier integracyjnych online: Chronos Express – epokowa integracja! Prace nad powstaniem koncepcji gry integracyjnej dla dużych grup, trwały parę miesięcy. Połączyliśmy naszą 15-letnią wiedzę w projektowaniu gier z doświadczeniem przeprowadzonych w 2020 roku integracji online dla kilku tysięcy uczestników. Tak powstała idea, koncepcja oraz gra online, która służy integracji zespołów, również tych naprawdę licznych – do 500 osób.

23 marca będzie okazja, by wziąć udział w premierze Chronos Express – epokowej integracji. Przedstawimy ofertę integracji online z wykorzystaniem tej gry, oraz umożliwimy doświadczenie na sobie podróży w czasie Chronos Express.

CHRONOS EXPRESS –  EPOKOWA INTEGRACJA

Któż z nas nie marzył o podróży w czasie? To idea, która ożywia ludzką wyobraźnię od zawsze, motyw niezliczonych książek i filmów.
Teraz, dzięki nowej grze integracyjnej online od Pracowni Gier Szkoleniowych, Wasz zespół będzie mógł przenieść się w przeszłość i dopilnować, żeby nikt nie zepsuł historii świata.  W ramach team buildingu z grą Chronos Express, wcielicie się w Strażników Czasu z Najwyższej Izby Chronologii (w skrócie NIC), którzy mają pomóc słynnym wynalazcom zbudować ich przełomowe dzieła. Informatorzy NIC donieśli o niebezpiecznych anomaliach, które występują w niektórych epokach. Podczas integracji z grą online Chronos Express, wasza misja będzie wymagała przenosin do starożytnej Aleksandrii, renesansowego Mediolanu i dziewiętnastowiecznego Nowego Jorku.

PRZYJDŹ I POZNAJ NAJNOWSZĄ PROPOZYCJĘ INTEGRACYJNĄ, JEŚLI:

  • Reprezentujesz dział HR i jednym z Twoich zadań jest poszukiwanie ciekawych propozycji integracyjnych dla dużych grup,
  • Szukasz czegoś nowego, ciekawego, co pozwoli zaangażować i zintegrować kilkadziesiąt lub kilkaset osób jednocześnie w niebanalnej i wciągającej formule,
  • Pracujesz w agencji eventowej, realizujesz spotkania online dla klientów i szukasz nieszablonowych aktywności integracyjnych,
  • Odpowiadasz za organizację spotkań firmowych i wydarzeń dla dużych grup,
  • Organizujesz konferencje, wydarzenia branżowe i chcesz zapewnić uczestnikom wartościowe doświadczenie współpracy i okazje do poznania się.

GDZIE i KIEDY

23. marca 10:30 – 12:30

ZOOM

Spotkanie jest bezpłatne, będzie rejestrowane. Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału w spotkaniu jest wypełnienie formularza (poniżej) oraz otrzymanie maila potwierdzającego od organizatorów. Potwierdzenie zostanie przesłane w ciągu 3 dni od zapisania się na wydarzenie.

Rejestracja na to wydarzenie została zamknięta.
Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu skontaktuj się bezpośrednio z nami: marketing@pracowniagier.com