W świecie promującym indywidualne osiągnięcia – szóstkowych uczniów, wybitnych strzelców, najlepszych sprzedawców – czasem zapomina się, że to współpraca stanowi klucz do naszego przetrwania jako gatunku. Kwestionariusz talentów Gallupa pomaga w budowaniu współpracy w zespołach, dobieraniu osób do zadań i projektów w taki sposób, aby minimalizować trudy współdziałania i maksymalizować efekty. Ludzie, którzy działają w mocnym partnerstwie są bardziej skuteczni i zadowoleni z wyników swoich działań.  ​ 

Za nami 4 spotkania online,  podczas których nasi goście opowiedzieli, jak budują zaufanie, poczucie wspólnej misji i celu, żeby dobra współpraca była nie tylko możliwa, ale również efektywna. Jeśli nie mogłaś_eś być z nami online to wkrótce zamieścimy tu nagrania wszystkich czterech spotkań do odsłuchania przy kawie. 

Spotkania online już za nami, ale to jeszcze nie koniec…

22 czerwca zapraszamy na wyjątkowe spotkanie finałowe z grą, która pomaga odkryć, zrozumieć i wzmocnić talenty w działaniu. 

Zebraliśmy wszystkie talenty w Pracowni Gier Szkoleniowych i przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowegowarsztaty z grą Cosmopolis, w której będziecie budować nie tylko miasta, ale i zespoły świadome swoich talentów i ich wzajemnych odziaływań. Zmierzycie się z wyzwaniami miasta przyszłości i potrzebami jego mieszkańców. Jakie talenty ujawnią się w trakcie rozgrywki? Co okaże się największą siłą zwycięskiej drużyny? 

W trakcie spotkania:
  • Wzmocnisz postawy, niezbędne do tworzenia naprawdę skutecznych zespołów.  
  • Dowiesz się jak budować silne partnerstwa, aby skutecznie działać w zmieniającym się środowisku  
  • Doświadczysz mocy doceniania 
  • Nauczysz się budować partnerstwa, które dodają energii, zamiast ją drenować
  • Zrozumiesz, w jaki sposób w organizacjach zarządzanych przez partnerstwa mają szanse zaistnieć: zaufanie, uczciwość, wspólny cel i misja
  • Dowiesz się, jakie działania warto wdrożyć w Twojej organizacji, żeby promować i ułatwiać współpracę w ramach partnerstw.
Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 📅 22 czerwca (czwartek) w godzinach 10:00 – 14:00

Miejsce: 📌 Brain Embassy Warszawa

Lista na to wydarzenie jest już zamknięta. 

 

Warsztaty poprowadzą:

Z wykształcenia dziennikarz, psycholog i mediator. Od ponad 10 lat trener umiejętności miękkich wspierający swoim doświadczeniem biznes i organizacje pozarządowe. Współautor książki „Skąd się biorą dorośli”. Specjalizuje się w szkoleniach managerskich oraz warsztatach opartych na talentach Gallupa. Prywatnie tęskni za pracą radiowca, której poświęcił ponad dekadę swojego życia.  

 

 

 

Trener i facylitator Pracowni Gier Szkoleniowych. Od trzech lat pracuje jako konsultant w zakresie gier i narzędzi szkoleniowych. Pomaga wdrażać symulacje do istniejących programów szkoleniowych jak i tworzyć na ich podstawie nowe. W Pracowni Gier Szkoleniowych prowadzi rozgrywki gier i symulacji. Pracował między innymi dla takich Klientów jak: Grupa Allegro sp. z o.o., Deloitte Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., Benefit Systems oraz dla administracji publicznej.

 

 

 

Firmy prowadzące działalność szkoleniową, konsultantów oraz trenerów i coachów zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera ExperienceCorner.

Spotkanie ma charakter biznesowy i jest dedykowane przedstawiciel(k)om organizacji, zainteresowanych wdrożeniem podejścia CliftonStregths w swoim zespole i organizacji.