Strategic Sales Competence Game pozwala szefom sprzedaży rzetelnie zmierzyć sprzedażowe kompetencje zespołu i rozwinąć to, co potrzebne do mistrzostwa na rynku. 

Zapraszamy Was na nasze ostatnie spotkanie przed świętami! Będziecie mieli unikatową okazję, jako pierwsi zobaczyć połączenie zgrywalizowanego narzędzia pomiaru kompetencji Competence Game ze szkoleniem bazującym na wynikach testu. Dowiecie się m.in. jak zbudować Action Plan rozciągnięty na 3 kwartały, możliwy do zrealizowania całkowicie w formie online!

Podczas spotkania dowiesz się: 

Jak szybko i w dobrej atmosferze rozwinąć kluczowe kompetencje w sprzedaży,

O korzyściach zmapowania kompetencje sprzedaży i systemowego zadbania o ich rozwój,

Jak przy użyciu Competence Game zoptymalizować koszty, czasowe i finansowe, organizacji Assessment Center i Development Center (AC/DC),

Jak rekrutować sprzedawców przy użyciu Archipelago Competence Game,

Czego potrzebują handlowcy, żeby osiągać lepsze wyniki. 

Czas i miejsce:

Pokaz odbędzie się 21.04. Link do miejsca spotkania wraz z instrukcją jak dołączyć, zostanie przekazany uczestnikom drogą mailową.

Prowadzenie:

Anna Zielińska Wolfigiel Trener

Anna Zielińska-Wolfigiel, doradczyni personalna, trenerka, coach, Pracownia Gier Szkoleniowych

Doradca personalny i trener z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej w firmach doradczych i po stronie klienta. Prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych dla studentów studiów podyplomowych w zakresie rekrutacji, budowania zespołów, motywacji, prowadzi szkolenia dla firm z branż: budowlanej, energetycznej, produkcyjnej, dystrybucyjnej w zakresie strategii i operacji HR, przywództwa i sprzedaży – w sumie ponad 600 godzin szkoleniowych.  Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Pracą i Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jest licencjonowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej trenerem-szkoleniowcem, posiada certyfikat trenerski. Ukończyła także kurs coachów. Uczestniczyła w licznych kursach i seminariach rozwojowych w Polsce i za granicą, między innymi w warsztatach Business Maestry organizowanych przez organizację Anthonego Robbinsa w Las Vegas, USA.

Sprawdzili i polecają Competence Game: 

 

Rozwój naszego produktu wymaga od całego działu wysokich kompetencji, takich jak orientacja na cel czy obsługa klienta. Dlatego zdecydowałem się wdrożyć w zespole badanie Competence Game. Wygenerowane raporty pokazały w których kompetencjach mój zespół czuje się mocny, a w których może się jeszcze rozwijać. Dzięki Competence Game nie tylko określam kierunki rozwoju poszczególnych członków zespołu. Wiem także, jakich pracowników powinienem zatrudnić, by zwiększyć efektywność naszej sprzedaży”
Jan Wojciak
Dyrektor Działu Sprzedaży KKS Lech Poznań

Dzięki Competence Game z jednej strony dostarczyłem sobie i ludziom emocjonującej rozrywki, a z drugiej badałem swoje umiejętności biznesowe. Po rozgrywce otrzymałem raport, który wskazał moje silne strony i obszary, nad którymi mogę dalej pracować. Zachęcam do skorzystania z Competence Game jeżeli chcesz zdiagnozować swoje kompetencje i rozwijać biznes, którym zarządzasz
Bartosz Burek
CEO Jakdojade.pl

 

Zapisz się poprzez formularz

Termin zapisów się zakończył. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie.