Zapraszamy na cykl spotkań z Pracownią Gier w nowej odsłonie!

Ostatnie lata to czas wielkich zmian w każdej sferze życia. Od dłuższego czasu żyjemy i pracujemy w trybie ciągłej transformacji, gwałtownych zmian i odbudowie tego, co nie może się zmienić – silnych zespołów.

Zdolność odbudowywania, odtwarzania i reorganizacji staje się jedną z kluczowych kompetencji kadry zarządzającej.  

W Pracowni Gier od lat obserwujemy i pomagamy kształtować dynamikę zespołów w działaniu, dlatego stosując metodę gier, dbamy o to, żeby gracze doświadczyli zespołowych wyzwań i poradzili sobie z nimi, jednocześnie poznając mechanizmy wpływające współpracę.  

Obserwowanie realizacji, podczas których uczestnicy i uczestniczki stają się sprawnie działającą drużyną, wspólnie pokonują wyzwania i świetnie się przy tym bawią, jest niezwykle budujące. Jeszcze lepiej jest, kiedy dostajemy od klientów informacje, że uczestnicy przenieśli do swojej codzienności wnioski z gry i stali się lepszym, bardziej zgranym i zaangażowanym zespołem.  

 

Naszą misją jest pomoc Wam w odbudowie zespołowości, która mogła nadkruszyć się zarówno przez trudne wyzwania, z którymi jako jednostki musieliśmy się zmierzyć, ale również zmianę trendów dotyczących samej pracy.  Dlatego w 2023 roku zapraszamy na cykl spotkań z konkretnymi podpowiedziami, historiami naszych klientów, a także przestrzenią do wymiany wiedzy w gronie przedstawicielek i przedstawicieli działów HR, wellbeing, employer branding. Do udziału zachęcamy również liderów i managerów zespołów oraz obszarów biznesowych, którzy na co dzień zmagają się z spadającym zaangażowaniem i wyzwaniem usprawniania współpracy.  

 

Na każdym spotkaniu przybliżymy inną “cegiełkę”.
Złożone razem stworzą wytrzymałe fundamenty ZESPOŁU.

 

Najbliższe spotkanie: 31 maja (online)
środa 10:00 – 12:30