20 września Pracownia Gier zagra w Poznaniu!
Kolejna okazja by wziąć udział w wciągającej i angażującej symulacji – tym razem zapraszamy do Wielkopolski. 20 września 2022 roku zapraszamy do udziału w energetycznej grze integracyjnej – Honey Rush.

Gra Honey Rush to kultowa propozycja na integracje średnich i dużych zespołów. W tym roku z sukcesem rozgrywana dla grup 50, 100 a nawet 300 osobowych! Tym razem liczymy na obecność reprezentantów regionu Polski Zachodniej i spodziewamy się emocjonującego doświadczenia w pięknej przestrzeni Concordia Design.

Będzie to spotkanie, podczas którego na waszych oczach wydarzy się magia budowania współpracy i zaangażowania.

Im więcej uczestników – tym bardziej spektakularny efekt!

Relacja z Honey Rush w Warszawie tutaj.

Nadchodząca jesień to czas nowych początków i wielu znaków zapytania. Z jednej strony kończący się sezon urlopowy, z drugiej wizja spotkań team buildingowych i ładowania akumulatorów do realizacji celów biznesowych ostatnich kwartałów tego roku. Stąd decyzja o pokazowym spotkaniu właśnie w Poznaniu, by w najlepszy możliwy sposób dać się poznać branży HR oraz MICE – przez doświadczenie.

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:
 • Planujesz zorganizować spotkanie na skalę całej firmy i chcesz, żeby było to wyjątkowe wydarzenie?
 • Podczas pracy zdalnej przybyło dużo nowych osób, czas wreszcie ich poznać z całą organizacją/pionem.
 • Wdrażacie dużą zmianę w organizacji i potrzebny jest kick-off na wielką skalę?
 • Jak zorganizować takie spotkanie, aby wszyscy dobrze się bawili, przeżyli coś ciekawego w integracji z innymi i byli zaangażowani w każdej minucie spotkania?
 • Czy to w ogóle możliwe?
20 września doświadczysz tego na własnej skórze!

Dla naszych wyjątkowych gości zaplanowaliśmy rozgrywkę Honey Rush –  obrazowej i wciągającej metafory współzależności, roli współpracy i indywidualnego zaangażowania. 

Formuła spotkania została już wielokrotnie przetestowana przez naszych Klientów – zobaczcie co się działo na wiosennym pokazie Honey Rush: link do albumu

Honey Rush to epicka metafora perpetuum mobile efektywnej współpracy. W tej symulacji część uczestników wciela się w roje pszczół, a pozostali przyjmują rolę łąk i rosnących na nich kwiatów. Uczestnicy doświadczą atmosfery gorączkowych przygotowań do zimy. Gwarno jak w ulu – to doskonały opis pojawiającego się: zaangażowania, presji czasu, momentów twórczego chaosu, z którymi przyjdzie się zmierzyć. 

Zespoły pszczół i łąk są bardzo zależne od siebie, współpracują, żeby wzrastać i rozkwitać. Tylko dzięki temu zdążą się przygotować na nadchodzącą zimę. Aby przetrwać, konieczne jest znalezienie równowagi między: 

 • tożsamością a adaptacją, 
 • stabilnością a dynamiką,
 • narzuconym porządkiem a samoregulacją, 
 • proaktywnością a reaktywnością.   
Podczas spotkania dowiesz się również: 
 • Czy  chaos może być twórczy?
 • Jak zamienić tłum ludzi, w doskonale współpracujący zespół?
 • Jak budować dobrą atmosferę w zespole jednocześnie dbając o realizację celów?

 

Spotkanie poprowadzi Paweł Krzywicki – Trener Pracowni Gier

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej: budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowania zaangażowania, opracowywaniu i wdrażaniu planów operacyjnych, efektywnej komunikacji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowego rozwiązywania problemów. Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności „experiential learning”. Korzysta z licencjonowanych gier szkoleniowych (RSVP Design™, Metalog Tools™) oraz metody facylitacji wizualnej bikablo®. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych m.in. dla: Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miasta Lublin, Herbapol S.A., Grupy Pelion, EDP Renewables, Grupy energetycznej EDF, Polskiej Spółki Gazownictwa, Fundacji Orange, Fundacji PwC, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Szkoła Liderów.

 

 

 

Dzięki temu, że gośćmi i uczestnikami będą zarówno managerowie z biznesu, jak i przedstawiciele świata HR, będzie to idealna okazja do przedyskutowania trendów i dobrych praktyk w obszarze budowania indywidualnego zaangażowania, znaczenia współpracy między działowej a także roli indywidualnej inicjatywy każdego pracownika.

 

Do udziału w pokazie zapraszamy: 

 • pracowników działów HR, którzy szukają nowych rozwiązań na budowanie zaangażowania i współzależności pracowników,    
 • managerów, team liderów, którzy chcą efektywnie działać w momentach transformacji, 
 • przedstawicieli firm, które borykają się z utrzymaniem zaangażowania w zespołach.

Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli działów HR odpowiedzialnych za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz managerów i liderów biznesu reprezentujących firmy – wymagana jest rejestracja poprzez firmowy adres e-mail.  

Jeśli jesteś dostawcą szkoleń/ usług HR lub nie posiadasz firmowego adresu e-mail, Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane (przykro nam – spotkamy się przy innej okazji!). Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą Experience Corner.

 

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 20 września w godzinach 10:00– 14:00

Miejsce : Concordia Design

Szczegółowa agenda zostanie przesłana po weryfikacji zgłoszenia.   

To spotkanie już za nami zobacz relację: na Facebooku

Jeśli interesuje Cie Honey Rush dla Twojej organizacji, wyślij do nas zapytanie:

  Imię

  Nazwisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Liczba uczestników

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]