20 września Pracownia Gier zagra w Poznaniu!
Kolejna okazja by wziąć udział w wciągającej i angażującej symulacji – tym razem zapraszamy do Wielkopolski. 20 września 2022 roku zapraszamy do udziału w energetycznej grze integracyjnej – Honey Rush.

Gra Honey Rush to kultowa propozycja na integracje średnich i dużych zespołów. W tym roku z sukcesem rozgrywana dla grup 50, 100 a nawet 300 osobowych! Tym razem liczymy na obecność reprezentantów regionu Polski Zachodniej i spodziewamy się emocjonującego doświadczenia w pięknej przestrzeni Concordia Design.

Będzie to spotkanie, podczas którego na waszych oczach wydarzy się magia budowania współpracy i zaangażowania.

Im więcej uczestników – tym bardziej spektakularny efekt!

Relacja z Honey Rush w Warszawie tutaj.

Nadchodząca jesień to czas nowych początków i wielu znaków zapytania. Z jednej strony kończący się sezon urlopowy, z drugiej wizja spotkań team buildingowych i ładowania akumulatorów do realizacji celów biznesowych ostatnich kwartałów tego roku. Stąd decyzja o pokazowym spotkaniu właśnie w Poznaniu, by w najlepszy możliwy sposób dać się poznać branży HR oraz MICE – przez doświadczenie.

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:
 • Planujesz zorganizować spotkanie na skalę całej firmy i chcesz, żeby było to wyjątkowe wydarzenie?
 • Podczas pracy zdalnej przybyło dużo nowych osób, czas wreszcie ich poznać z całą organizacją/pionem.
 • Wdrażacie dużą zmianę w organizacji i potrzebny jest kick-off na wielką skalę?
 • Jak zorganizować takie spotkanie, aby wszyscy dobrze się bawili, przeżyli coś ciekawego w integracji z innymi i byli zaangażowani w każdej minucie spotkania?
 • Czy to w ogóle możliwe?
20 września doświadczysz tego na własnej skórze!

Dla naszych wyjątkowych gości zaplanowaliśmy rozgrywkę Honey Rush –  obrazowej i wciągającej metafory współzależności, roli współpracy i indywidualnego zaangażowania. 

Formuła spotkania została już wielokrotnie przetestowana przez naszych Klientów – zobaczcie co się działo na wiosennym pokazie Honey Rush: link do albumu

Honey Rush to epicka metafora perpetuum mobile efektywnej współpracy. W tej symulacji część uczestników wciela się w roje pszczół, a pozostali przyjmują rolę łąk i rosnących na nich kwiatów. Uczestnicy doświadczą atmosfery gorączkowych przygotowań do zimy. Gwarno jak w ulu – to doskonały opis pojawiającego się: zaangażowania, presji czasu, momentów twórczego chaosu, z którymi przyjdzie się zmierzyć. 

Zespoły pszczół i łąk są bardzo zależne od siebie, współpracują, żeby wzrastać i rozkwitać. Tylko dzięki temu zdążą się przygotować na nadchodzącą zimę. Aby przetrwać, konieczne jest znalezienie równowagi między: 

 • tożsamością a adaptacją, 
 • stabilnością a dynamiką,
 • narzuconym porządkiem a samoregulacją, 
 • proaktywnością a reaktywnością.   
Podczas spotkania dowiesz się również: 
 • Czy  chaos może być twórczy?
 • Jak zamienić tłum ludzi, w doskonale współpracujący zespół?
 • Jak budować dobrą atmosferę w zespole jednocześnie dbając o realizację celów?

 

Spotkanie poprowadzi Paweł Krzywicki – Trener Pracowni Gier

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej: budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowania zaangażowania, opracowywaniu i wdrażaniu planów operacyjnych, efektywnej komunikacji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowego rozwiązywania problemów. Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności „experiential learning”. Korzysta z licencjonowanych gier szkoleniowych (RSVP Design™, Metalog Tools™) oraz metody facylitacji wizualnej bikablo®. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych m.in. dla: Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miasta Lublin, Herbapol S.A., Grupy Pelion, EDP Renewables, Grupy energetycznej EDF, Polskiej Spółki Gazownictwa, Fundacji Orange, Fundacji PwC, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Szkoła Liderów.

 

 

 

Dzięki temu, że gośćmi i uczestnikami będą zarówno managerowie z biznesu, jak i przedstawiciele świata HR, będzie to idealna okazja do przedyskutowania trendów i dobrych praktyk w obszarze budowania indywidualnego zaangażowania, znaczenia współpracy między działowej a także roli indywidualnej inicjatywy każdego pracownika.

 

Do udziału w pokazie zapraszamy: 

 • pracowników działów HR, którzy szukają nowych rozwiązań na budowanie zaangażowania i współzależności pracowników,    
 • managerów, team liderów, którzy chcą efektywnie działać w momentach transformacji, 
 • przedstawicieli firm, które borykają się z utrzymaniem zaangażowania w zespołach.

Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli działów HR odpowiedzialnych za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz managerów i liderów biznesu reprezentujących firmy – wymagana jest rejestracja poprzez firmowy adres e-mail.  

Jeśli jesteś dostawcą szkoleń/ usług HR lub nie posiadasz firmowego adresu e-mail, Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane (przykro nam – spotkamy się przy innej okazji!). Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą Experience Corner.

 

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 20 września w godzinach 10:00– 14:00

Miejsce : Concordia Design

Szczegółowa agenda zostanie przesłana po weryfikacji zgłoszenia.   

  Imię uczestnika (wymagane)

  Nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Adres

  NIP

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu?
  Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika

  Czy planujesz spotkania integracyjne w 2022 roku?
  tak, na żywotak, onlinenie planuję

  Inne

  UWAGI:

  1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania.

  2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne.

  3. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 3 dni przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł + VAT.

  4. Skuteczne odwołanie zamiaru uczestnictwa, zwalniające z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej, może nastąpić najpóźniej na 3 dni przed planowanym terminem spotkania, wyłącznie drogą mailową. Odwołanie uczestnictwa w terminie późniejszym, jak również jego niedowołanie i niepojawienie się na spotkaniu, nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty regulacyjnej. W każdej chwili przed spotkaniem można wyznaczyć na swoje miejsce innego uczestnika.
  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com