Już 19 stycznia zapraszamy na niepowtarzalne spotkanie, podczas którego opowiemy co u nas – co słychać, co zrobiliśmy, planujemy oraz jak odpowiadamy na współczesne wyzwania biznesowe. Spotkanie dedykujemy przede wszystkim naszym klientom, partnerom, sympatykom oraz wszystkim, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie o skuteczną współpracę w świecie zdalnym – jak wykorzystywać gry i symulacje biznesowe w budowaniu silnych i zaangażowanych zespołów online.

Gdy zastanawialiśmy się nad tematem naszego noworocznego spotkania, kłębiło nam się w głowie wiele myśli. Z jednej strony świat zdalny już nas do siebie przyzwyczaił i przestał być czymś nowym, a z drugiej, wraz z kolejnymi miesiącami pracy w rozproszeniu, natrafiamy na nowe wyzwania. Zapytaliśmy klientów, przeanalizowaliśmy nasze realizacje z ostatniego półrocza i tak oto powstała agenda na 19 stycznia. Hasłem przewodnim spotkania jest WSPÓŁPRACA 2021 – gry w onboardingu i budowie zespołów online. Kryje się pod nim wiele różnych wątków, my skupimy się na trzech: relacjach na odległość, nowych zespołach i ich integrowaniu, planowaniu działań w oparciu o nową strategię i cele firmy.

Spotkanie poświęcimy dwóm obszarom:

  1. Angażujące spotkania i grywalizacja konferencji online – tutaj przedstawimy 3 nasze propozycje na 2021 rok
  2. Budowa zespołów zdalnie, z uwzględnieniem 3 kluczowych wyzwań na drodze do dobrej współpracy w tych zespołach:
  • Praca na relacjach – o znaczeniu relacji międzyludzkich w udanej współpracy zespołu nie trzeba nikogo przekonywać, potwierdza to szczególnie fakt, że w Polsce talent RELATOR (BLISKOŚĆ, przyp. Talenty Gallupa) jest najczęściej występującym, to taka nasza cecha narodowa. Jak więc odbudować poczucie wspólnoty i ducha zespołu pracując zdalnie?
  • Nowe zespoły, nowi pracownicy w zespole – w trakcie pandemii ścieżki pracowników bywają kręte i meandrują. Jedni odchodzą, inni się rekrutują – faktem jest, że firmy zatrudniają osoby, które często nie mają okazji poznać reszty zespołu. Co wtedy? Jak skutecznie wprowadzić nowe osoby do zespołów czy nowych projektów? Jakie sposoby wdrożenia wspierają wzajemne poznanie siebie i firmy online
  • Planowanie działań w oparciu o cele – czasy pandemii wymusiły w wielu firmach przestawienie sterów, zmianę strategii. Zespoły w nowych kontekstach, a nierzadko także konfiguracjach, potrzebują wsparcia w przekuwaniu strategii na plany  działań w nowym kontekście biznesowym i zadbaniu o dobrą współpracę w zespole. Jak gry mogą w tym pomóc?

Ponadto w trakcie spotkania opowiemy o tym, jak systemowo wspieraliśmy proces odbudowy zaangażowania w ramach cyklu szkoleń integracyjnych dla zespołów Orange Polska. Pomoże nam w tym ekspertka ds. szkoleń – Estera Mikołajczak, która odpowiada za kulturę i rozwój w Orange Polska. Spotkanie poprowadzą Joanna Średnicka (Dyrektor Zarządzająca) oraz Jagoda Gandziarowska-Ziołecka (Dyrektor ds. Metody i Jakości) – współzałożycielki Pracowni Gier Szkoleniowych.

Zasady – Spotkanie ma charakter interaktywny, uczestnicy biorą aktywny udział w przebiegu, co wymaga podłączenie się z kamerą oraz działającym mikrofonem. Wydarzenie jest bezpłatne, wymagana rejestracja. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji uczestników.  Spotkanie będzie rejestrowane.

19. stycznia 2021r. 10:30-12.00

Rejestracja na to wydarzenie została zamknięta.
Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu skontaktuj się bezpośrednio z nami: marketing@pracowniagier.com