DSC_9291 (650x202)

19 maja 2015 roku zapraszamy na wyjątkowy i ostatni w serii pokaz warsztatu z budowania osobistej i zespołowej motywacji oraz zaangażowania w oparciu o model talentów Gallupa.

O czym będzie spotkanie?

Warsztat oparty jest na założeniach modelu diagnozy talentów StrengthsFinder® Instytutu Gallupa. Uczestnicy poznają swoje talenty, których świadome rozwijanie zapewni osiąganie wysokich rezultatów zawodowych – zarówno indywidualnych, jak i jako członek wygrywającego zespołu. Program jest polecany w procesach rozwojowych dla talentów w organizacji (high potentials), budowy skutecznych zespołów, zwiększania motywacji i zaangażowania zespołów.

Pokaz ten będzie wyjątkową okazją do autodiagnozy własnego potencjału. Świadomość tego kim jestem, gdzie mam naprawdę unikalne cechy i jak one wpływają na mój sposób myślenia i działania, uruchamia nowe pokłady zaangażowania w pracę. Dlatego warunkiem uczestnictwa w pokazie jest zrobienie testu 5 kluczowych talentów StrengthsFinder®. Osobistą korzyścią każdego uczestnika, jest zyskanie o sobie wiedzy, która pozwoli na świadome wywieranie wpływu na efekty własnej pracy. Dodatkowo rozumie się i docenia różnorodność i odmienność innych.

W realiach gier wykorzystanych w trakcie warsztatu (30 karatów i Webmaster) uczestnicy rozpoznają działania jakie inicjują w oparciu o swoje talenty i mapują ich możliwe zastosowanie w praktyce. W kolejnych doświadczeniach koncentrują się na zarządzaniu wybranym talentem w grze i trenowaniu go. Zaprezentujemy także przykład wykorzystania warsztatu w wersji budowania efektywnych zespołów.

Lista uczestników na pokaz warsztatu 19 maja została już zamknięta. Informacje o kolejnych pokazach dostępne już wkrótce.

Proces rejestracji na pokaz warsztatu

1. Wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego.
2. Otrzymanie do dnia 27 kwietnia br. potwierdzenia rejestracji (mailowo bądź telefonicznie)
3. Wykonanie testu StrenghtsFinder® – diagnozy 5 kluczowych talentów (koszt wykonania testu ponosi uczestnik)
4. Przesłanie do dnia 4 maja br. wyników testu na adres w.rychlowska@pracowniagier.com

Link do testu tutaj >>>

Udział w pokazie warsztatu jest bezpłatny. Jedynym kosztem jaki ponosi uczestnik jest opłata za wykonanie testu ($ 9,99).

Agenda spotkania:

09.15-09.30 Prezentacja Pracowni Gier oraz metody
09.30-10.00 Wprowadzenie do gry
10.10-11.45 Gra 30 karatów
11.45-12.15 Przerwa kawowa
12.15-13.15 Talenty wg Instytutu Gallupa – omówienie wyników testów
13.15-14.30 Gra Webmaster oraz omówienie w kontekście wykorzystania talentów
14.30-15.00 Podsumowanie

Fabuły gier:

30 karatow_180Podczas gry 30 karatów uczestnicy przenoszą się do pracowni jubilerskiej, gdzie eksperymentują i odkrywają reguły budowania biżuterii z klocków Lego. To czy osiągną mistrzostwo zależy od sposobu korzystania z różnorodnych metod uczenia się. Gra uruchamia w uczestnikach poczucie odpowiedzialności za własny rozwój, skłania do refleksji na temat preferowanych stylów uczenia się i wyzwań związanych z tymi stylami, zachęca do budowania świadomego planu rozwoju.

 

webmaster_180

W Webmasterze uczestnicy postawieni są przed wyzwaniem zbudowania sieci z dostępnych kolorowych lin różnej długości, mając za podpowiedź czarno–biały schemat. Jest tylko jedno możliwe rozwiązanie i tylko jedno możliwe podejście do wykonania zadania w fazie realizacji. Kiedy konstrukcja zostanie ułożona zgodnie ze wzorem w fazie przygotowania, zespół musi wypracować i przetestować strategię, która umożliwi ponowne i błyskawiczne ułożenie jej od początku, już w 2-minutowej fazie realizacji zadania. Kluczem do sukcesu jest dopracowany w szczegółach plan.

 

Sylwetki prowadzących:

jcichosz_v1Joanna Cichosz – trener. Od  ponad 10 lat wspiera firmy w programach rozwoju kompetencji, ze szczególnym uwzględnieniem przywództwa. Specjalizuje się w rekrutacji metodologią executive search oraz w diagnozie kompetencji menedżerskich. Jako konsultant z obszaru przywództwa, projektuje i realizuje projekty development center dla wyższej kadry menedżerskiej. Jako trener specjalizuje się w formach warsztatowych, których celem jest wypracowanie w zespole zarządzającym rozwiązań i dobrych praktyk. Doświadczony feedbacker i moderator grupowy. Od 5 lat współpracuje z Pracownią Gier Szkoleniowych, stosując metodę gier i symulacji w projektach diagnostycznych i treningowych. Wśród jej Klientów dominują organizacje z obszaru usług, m.in. z sektorów: Finanse & Bankowość, Farmacja, Media, IT & Telecom.

Agnieszka Wrona_100


Agnieszka Wrona
 –  jako trener i konsultant projektuje oraz prowadzi szkolenia z tematów związanych z podnoszeniem efektywności osobistej. Z wykształcenia psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego specjalizacja Zarządzanie Zmianą. Doświadczenie zdobywała tworząc i prowadząc szkolenia min. dla firm i organizacji: Alexander Mann Solutions, Deutsche Bank PBC S.A., EC Engineering Sp. z o.o., Hewitt Associates Sp. z o.o., Sedlak & Sedlak Personnel Consulting, Volkswagen Bank Polska S.A., Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wyższa Szkoły Europejska im. J. Tischnera, RESO Europa Service, Champion, EC Engineering.

Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów i liderów organizacji, zainteresowane: wdrożeniem w swojej organizacji innowacyjnych programów rozwojowych opartych na grach i symulacjach oraz poszerzeniem wiedzy nt. metody gier i symulacji.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem Dni Otwartych, organizowanych przez naszego partnera – Experience Corner.

Więcej informacji tutaj >>>

 

Miejsce pokazu:

Pokaz warsztatu Pracowni Gier odbędzie się 19 maja 2015 roku w Warszawie, w „Aptece Sztuki”, Aleja Wyzwolenia 3/5 (przy Placu Zbawiciela), w godz. 9.15-15.00

 

Formularz rejestracji:

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wyrażam zgodę na:

  pokaz

  [fbshare type=”button”] [linkedin_share style=”none” float=”left”] [fblike style=”button_count” float=”left” showfaces=”false” width=”450″ verb=”like” font=”arial”]