Kiedy to minęło? 18 lat jak jeden dzień, a może nie? 😉 Zapraszamy na wspólne celebrowanie naszej ‘dojrzałości’ – zorganizujemy w tym roku serię spotkań, podczas których rozprawimy się z mitami na temat współpracy w zespołach.

Mitów na temat współpracy powstało mnóstwo. Przez blisko dwie dekady na rynku, zdążyliśmy usłyszeć naprawdę sporo głosów. Wybraliśmy 10 najczęstszych mitów, które usłyszeliśmy przez te lata od klientów. Mieliśmy okazję współpracować z praktycznie każdym sektorem – od biznesu, przez administrację publiczną po sektor non-profit. Odwiedzając odległe zakątki świata, propagując metodę gier w budowie i rozwoju zespołów, zagraliśmy z blisko 100 000 osób! To naprawdę coś. Teraz zapraszamy Was do celebrowania z nami, dzielenia się doświadczeniem i wspólnego korzystania z wiedzy zgromadzone przez lata. To wszystko było (i jest) możliwe, dzięki zaufaniu tysięcy managerów, którzy powierzyli nam swoje zespoły, wyzwania i wydarzenia firmowe.  

Chcemy dzielić się doświadczeniem, obalać mity i zostawiać z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi różnych aspektów budowania zespołów w organizacjach biznesowych i nie tylko. 

Dołącz do nas, jeśli chcesz: 
 • zmieniać nudne spotkania firmowe w angażujące wydarzenia, 
 • zainspirować się metodami budowania zespołów w oparciu o gry i symulacje, 
 • poznać dobre praktyki angażowania zespołów do współdziałania i realizacji wspólnych celów, 
 • dowiedzieć się, jak praktycznie wykorzystywać gry w różnych kontekstach organizacji, 
 • posłuchać historii i case-study zadowolonych klientów, którzy nam zaufali, 
 • wymienić się doświadczeniem w obszarze rozwoju pracowników i nowoczesnego zarządzania, 
 • zagrać w gry, dobrze się bawić i networkować z innymi pasjonatami budowania zespołów, 
 • poznać kulisy działania Pracowni Gier, która od 2004 roku kreatywnie buduje rynek integracji za pomocą gier i symulacji.  

 

10 mitów o zespołach, zaangażowaniu i grach, które obaliliśmy przez 18 lat:
 
MIT I: W ‘ONLJANIE’ NIE DA SIĘ BUDOWAĆ ZAANGAŻOWANEGO ZESPOŁU 

Już 16 marca inauguracyjne spotkanie, podczas którego poruszymy temat zaangażowania. Wysoki poziom zaangażowania to marzenie każdego managera, zwłaszcza z HR-u. Są sposoby jak to robić dobrze! I o tym opowiemy. O czynnikach znanych z gier, które można zastosować w pracy. Posłużymy się teorią Total Engagement, którą wykorzystujemy w realizacjach naszych gier integracyjnych.  

 

 

MIT II: NIE DA SIĘ ZAANGAŻOWAĆ 100 OSÓB NA RAZ

Kolejny pokaz Pracowni Gier Szkoleniowych przed nami – tym razem na żywo! Już 26 kwietnia zapraszamy na unikalne wydarzenie, podczas którego doświadczymy współpracy i zaangażowania w dużej grupie.  Im więcej uczestników – tym bardziej spektakularny efekt!

 

 

MIT III: ONBOARDING TO DROGA PRZEZ MĘKĘ…

Następne spotkanie organizujemy w formie hybrydowej – możesz się z nami spotkać na żywo lub online – i wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat wyzwań związanych z onboardingiem oraz dowiedzieć się jak wygląda (lub może wyglądać) współczesny proces wdrożenia z wykorzystaniem angażujących, nietypowych metod. Bądź z nami 31 maja żeby sprawdzić czy onboarding może być ciekawą podróżą, a nie drogą przez mękę.  

MIT IV: KLUCZEM DO SUKCESU JEST WALKA ZE SŁABOŚCIAMI

27 lipca rozegraliśmy grę Ekspedycja Mocy – zaprojektowaną specjalnie, aby w dynamiczny i wciągający sposób dać uczestnikom solidną dawkę wiedzy o mocnych stronach i talentach. Link do relacji: TUTAJ

MIT V: LUDZIE UCZĄ SIĘ NA BŁĘDACH

25 sierpnia rozmawialiśmy o budowaniu kultury innowacyjności w ciągle zmieniającym się świecie. Wspólnie z uczestnikami kwestionowaliśmy pogląd o tym, że ludzie uczą się na błędach.

Obserwujcie nasze kanały by być na bieżąco i w pierwszej kolejności otrzymywać zaproszenia na kolejne spotkania! 

  Imię uczestnika (wymagane)

  Nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]