Kolejna okazja, by doświadczyć gier integracyjnych na sobie. Nie tylko zaprezentujemy wiosenne menu integracyjne Pracowni Gier, ale także umożliwimy udział w jednej z propozycji dla grup od 8 do 100 osób.

Na pokaz 18 maja serdecznie zapraszamy osoby, które poszukują sposobów na oderwanie się od zdalnej codzienności i chcą zobaczyć, jak mogą wyglądać angażujące spotkania online. Rozegramy grę integracyjną online – Kolekcjonerzy. Dobra zabawa, jaka będzie towarzyszyła uczestnikom pokazu, to jednak nie wszystko. Gra pozwala również na refleksję w takich obszarach jak działanie w warunkach niepewności czy praca zespołowa pod presją czasu. O czym jeszcze  są Kolekcjonerzy?  Przekonajcie się sami!

Kim są Kolekcjonerzy?

Zbierają cenne, unikatowe przedmioty: antyki, dzieła sztuki, dokumenty. Coraz popularniejsze stają się zabytki sztuki użytkowej: przedmioty codziennego użytku, ceramika, meble. Nasza grupa kolekcjonerów, działa na zlecenie pewnego dużego domu aukcyjnego. Ich zadaniem jest przeczesywanie antykwariatów, pchlich targów w całej Europie – słowem wszystkich miejsc gdzie można tanio nabyć cenne przedmioty. Tym razem trafili na lotnisko w jednej z europejskich stolic, gdzie właśnie odbywa się wyprzedaż zgubionych przez podróżnych walizek. Od zaprzyjaźnionego pracownika lotniska dostają informację, że, oprócz bezwartościowych wakacyjnych bagaży, w walizkach pojawi się nieco zabytkowej biżuterii, kilka interesujących dzieł sztuki oraz cieszące  się wzięciem pamiątki związane z gwiazdami Hollywood. Lotniskowymi zakupami są zainteresowani wysłannicy kilku innych firm, którzy będą ze sobą konkurować. Zapowiada się ekscytująca licytacja! Nie możesz jej przegapić. Musisz wziąć w niej udział!

Dla kogo jest to spotkanie? 

Do udziału w pokazie zapraszamy:

 • osoby pracujące w działach HR, komunikacji wewnętrznej, odpowiedzialne za organizację integracji firmowych, spotkań i warsztatów;
 • agencje eventowe, poszukujące angażujących rozwiązań integracyjnych i teambuildingowych;
 • managerów, team liderów i tych, którzy szukają pomysłów na aktywności integracyjne dla swoich zespołów;
 • osoby, które stoją w obliczu zintegrowania pracowników, kick-off’u nowych projektów, zmian wymagających zaangażowania wielu interesariuszy;
 • przedstawicieli firm, które borykają się z utrzymaniem motywacji i zaangażowania w zespołach pracujących zdalnie i szukają rozwiązań teambuildingowych online.

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 18 maja w godzinach 10:00– 12:30.

Miejsce : Aplikacja Zoom

Spotkanie poprowadzi

Agnieszka Szymańska – trenerka, konsultantka i ekspertka w zakresie współpracy oraz budowy zespołów opartych na talentach. Absolwentka kierunku zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie i Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie, absolwentka Szkoły Coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego. Orędowniczka psychologii pozytywnej i wykorzystywania mocnych stron do poprawy jakości pracy i życia. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, talentów Gallupa, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą oraz radzenia sobie ze stresem. Posiada certyfikację do stosowania testu MTQ48 – badanie odporności psychicznej. Agnieszka prowadziła warsztaty oparte o talenty Gallupa zarówno dla zespołów jak i dla managerów takich firm jak: Accenture, KPMG, Gaspol, CBRE Outsourcing, Netguru, Unilever, Sandoz, Early Stage, Egis, Samsung.

Formularz zapisu

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Jakich wyzwań w pracy zespołu się spodziewacie w ciągu najbliższych miesięcy?

  Jakiego typu działania integracyjne dla zespołu rozważacie?
  ZdalneRaczej żadnychKorzystając z letnich miesięcy integracje outdoorStacjonarne w sali szkoleniowej

      UWAGI: 1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania. 2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne. Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Oświadczam, że:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. oraz Salander Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie. Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO] Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.   Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn) Inne Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?