Wszystkich zainteresowanych propozycjami Pracowni Gier, zapraszamy na wirtualne spotkanie, które odbędzie się 16 lutego. Będzie to okazja do poznania jednego z hitów naszej oferty, oryginalnego narzędzia stworzonego przez nasz zespół projektantów – gry Pixel.

Tym razem nasz pokaz będzie miał mocno kameralny charakter. Poświęcamy go spotkaniom integracyjnym online dla mniejszych grup i podobna będzie formuła 16 lutego. Będzie to okazja by poznać, zrozumieć i przekonać się na sobie, jak szeroki wachlarz zastosowań ma gra Pixel. Pokażemy, w jaki sposób to emocjonujące doświadczenie może przełożyć się na poprawę funkcjonowania zespołu.

Pokażemy, jak wykorzystać grę Pixel oraz kilka innych propozycji z naszego portfolio, do:

  • budowania zespołu,
  • ćwiczenia skutecznej komunikacji i udanej współpracy w pracy zdalnej,
  • pobudzenia zaangażowania wśród pracowników,
  • a także uatrakcyjnienia firmowego spotkania czy konferencji.

Opowiemy dlaczego programy integracyjne warto planować nie tylko jednorazowo, ale również procesowo. Pokażemy konkretne rozwiązania, które świetnie sprawdziły się u naszych klientów. Przedstawimy naszą koncepcję Grammagedon, którą możemy zorganizować w Twojej organizacji – to kilkutygodniowy cykl gier zespołowych, w którym firmowe drużyny rywalizują (ale i współpracują) ze sobą. Jednym z jego elementów jest właśnie gra Pixel.

Podzielimy się doświadczeniami z udanych realizacji. Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem takiego rozwiązania w swojej organizacji, ale masz wątpliwości czy to na pewno dla Ciebie – przyjdź, zagraj, weź udział w dyskusji! Na pewno będzie to ciekawie pożytecznie spędzony czas.

Kiedy i gdzie?

16 lutego 2021, 10:00 – 12.00
ZOOM
(szczegółowy dostęp do spotkania przekażemy zarejestrowanym uczestnikom mailowo, formularz rejestracyjny poniżej)

Z kim?

Spotkanie poprowadzi konsultant i doradca klientów w Pracowni Gier – Kuba Kujałowicz, a przez interaktywne doświadczenie w trakcie gry Pixel przeprowadzi uczestników trenerka i ekspertka w zakresie efektywnej komunikacji i skutecznej współpracy – Agnieszka Szymańska.

Spotkanie jest bezpłatne, będzie rejestrowane. Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału w spotkaniu jest wypełnienie formularza (poniżej) oraz otrzymanie maila potwierdzającego od organizatorów. Potwierdzenie zostanie przesłane w ciągu 3 dni od zapisania się na wydarzenie.

Rejestracja na to wydarzenie została zamknięta.
Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu skontaktuj się bezpośrednio z nami: marketing@pracowniagier.com