Rzeszow

Szanowni Państwo,

Wraz z wzrostem zainteresowania ofertą Pracowni Gier Szkoleniowych w rejonach Podkarpacia i Lubelszczyzny, postanowiliśmy zorganizować nasz autorski pokaz metody gier i symulacji w Rzeszowie.

16 listopada zrealizujemy dla Państwa pokaz warsztatu z wykorzystaniem symulacji HEXGame – wyzwania menadżerów w zarządzaniu wielopoziomową organizacją. Będziecie Państwo mieli możliwość spotkania z naszymi ekspertami z trzech obszarów biznesowych:
– treningów managerskich z wykorzystaniem gier i symulacji,
– rekrutacji i employer brandingu przy użyciu Competence Game – pierwszych gier online mierzących kompetencje managerskie,
– grywalizacji, eventów firmowych i integracji szkoleniowych, także dla dużych grup – zachęcamy do obejrzenia video o naszej autorskiej grze, która jednorazowo angażuje grupy 500os i więcej!

Jeśli chcesz:HEX Game Hamburg Pracownia Gier

– poznać nowoczesne i skuteczne metody rozwojowych integracji szkoleniowych
– wyposażyć menedżerów w skuteczne sposoby działania zespołowego
– przełamać utarte schematy zarządzania w warunkach zmian i ograniczonych zasobów
– zachęcić menedżerów do podnoszenia jakości współpracy
– podnieść umiejętność komunikacji zarządczej
– rozwinąć w liderach kompetencje wspólnego osiągania celów organizacji

zapraszamy na pokaz warsztatu w oparciu o unikalną symulację HEXGame, w której każdy uczestnik praktycznie doświadcza wyzwań zarządzania na każdym szczeblu organizacji.

Symulacja szczególnie polecana jest menedżerom, którzy mają możliwość przyjrzenia się osobistym schematom działania i konsekwencjom podejmowanych decyzji. Efektem doświadczenia w grze jest szersza perspektywa rozumienia siebie i innych oraz nauka skutecznej współpracy w osiąganiu celów biznesowych organizacji

Dla kogo
Do udziału w pokazie zapraszamy osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerów i liderów organizacji, którzy poszukują efektywnych i atrakcyjnych metod rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych w swoich organizacjach.

Agenda spotkania

SONY DSC10:00-10:20 prezentacja Pracowni Gier oraz metody
10:20-11:00 wprowadzenie do gry
11:00-13:30 rozgrywka HEXGame
13:30-14:10 omówienie gry i przeniesienie na rzeczywistość biznesową
14:10-14:30 przerwa kawowa
14:30-15:00 zastosowanie HEXGame w polskich organizacjach – prezentacja i omówienie studiów przypadków
15:00-15:30 pytania i dyskusja

Sylwetka osoby prowadzącej

Szyma
Agnieszka Szymańska
 – trener i coach z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży.  Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Szkoły coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica UJ. Zawód trenera jest dla niej realizacją pasji, co w połączeniu z doświadczeniem w biznesie, pozwala na pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb szkoleniowych Klienta.

Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner.

Kontakt dla uczestników

Jakub Śliwa

M: +48 692 082 994

E:    j.sliwa@pracowniagier.com

 

Miejsce pokazu
Centrum Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS

Jasionka 954A, 36-002 Jasionka

aeropolis-logo-pl RARR

Rejestracja

Lista uczestników została zamknięta.

 

[linkedin_share type=”button” float=”left”][fbshare type=”button” float=”left”][fblike style=”button_count” showfaces=”false” width=”100″ verb=”like” font=”arial”]