14 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie ONLINE z Pracownią Gier Szkoleniowych 

Przed ostatnim spotkaniem zapytaliśmy Was jakie wyzwania stoją przed Wami w 2023 roku i większość wskazała jako priorytet odbudowę zaangażowania i relacji w zespołach. To trend i wyzwanie, jakie obserwujemy od dłuższego czasu, wynikające z ogromnych zmian, jakie przeszliśmy w prawie każdej sferze życia. Turbulencje ostatnich kilku (-nastu, – dziesięciu) miesięcy w wielu miejscach spowodowały spadek zaangażowania i poczucia przynależności, pogorszenie relacji i jakości współpracy.

 

 

Naszą misją na ten rok pełen wyzwań jest pomoc Wam w odbudowie zespołowości, która być może nadkruszyła się poprzez pracę w oddaleniu fizycznym, wyzwania pracy pełnej zmian i nieuchronne transformacje w organizacjach. 

 

Na spotkaniu online 14 lutego:

🟣 zaprosimy Was do wzięcia udziału w aktywnościach budujących relacje (możliwe i efektywne również w formule zdalnej),

🟣 porozmawiamy o oporze związanym z otwieraniem się przed innymi oraz wpływie relacji międzyludzkich na funkcjonowanie w pracy,

🟣 powiemy, jak przygotować się do odbudowy relacji w zespołach, 

🟣 zaprezentujemy rozwiązania Pracowni Gier Szkoleniowych wspierające budowanie i rozwój zaangażowanych zespołów 

 

 

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 📅 14 lutego w godzinach 10:00 – 12:30

Miejsce: 💻 Aplikacja Zoom

Wypełnij formularz, aby otrzymać link do spotkania ⬇️

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Numer kontaktowy

  Firmowy adres email

  Nazwa firmy

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika

  • Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli działów HR odpowiedzialnych za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz managerów i liderów biznesu reprezentujących firmy – wymagana jest rejestracja poprzez firmowy adres e-mail.  
  • Jeśli jesteś dostawcą szkoleń/ usług HR lub nie posiadasz firmowego adresu e-mail, Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane (przykro nam – spotkamy się przy innej okazji!). Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą Experience Corner.