13 kwietnia – kolejne spotkanie z cyklu (OD)BUDOWA ZESPOŁOWOŚCI,
podczas którego pogłębimy temat efektywnej komunikacji w zespołach.

Po długim czasie pracy w rozproszeniu potrzeba odbudowania zespołowości, przywrócenia produktywności i skutecznej współpracy między pracownikami jest kluczowa dla wielu naszych klientów.

Przed ostatnim spotkaniem  zapytaliśmy, z jakimi największymi wyzwaniami mierzycie się w swoich organizacjach i w jakim obszarze odbudowy zespołowości najbardziej potrzebujecie wsparcia – 75% zaznaczyło, że tematem wymagającym szczególnej uwagi jest komunikacja – jej jasność i przepływ informacji w zespołach.

 

Odpowiadając na tę potrzebę postanowiliśmy kolejne spotkanie w całości poświęcić (od)budowie komunikacji – jako narzędzia pracy zespołowej.

 

Zapraszamy na interaktywny wykład, podczas którego przyjrzymy się bliżej (od)budowie komunikacji w zespołach, a także:

 • zastanowimy się dlaczego komunikacja działa i jak wspiera pracę zespołową
 • pokażemy najbardziej uniwersalne narzędzie komunikacji, jakie znamy (czekamy na challenge)
 • przedstawimy naszą ofertę i opowiemy o przykładach pracy z zespołami w organizacjach metodą gier i symulacji
 • pokażemy praktyczne ćwiczenia, które pomogą na co dzień pracować nad komunikacją w organizacji
 • zaprosimy do podzielenia się dobrymi praktykami z innymi uczestnikami spotkania

 

Na spotkanie zapraszamy osoby z działów HR, HRBP, którzy opiekują się zespołami w organizacjach oraz managerów i managerki, którzy swoją codzienną pracą dbają o przepływ informacji w zespole i  komunikację wspierającą realizację zadań.

 

Jeśli weźmiesz udział w tym spotkaniu to jest szansa, ze COŚ zmieni się na lepsze w zespołach w Twojej organizacji,

jeśli nie zgłosisz się do udziału to prawdopodobnie NIC się nie stanie…

ale czy właśnie na tym Ci zależy?

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 📅 13 kwietnia w godzinach 10:30 – 12:30

Miejsce: 📌 Zoom (spotkanie online)

 

Wypełnij formularz, aby wziąć udział w spotkaniu ⬇️

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Numer kontaktowy

  Firmowy adres email*

  Nazwa firmy

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  *Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Jak dotarła do Ciebie informacja o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od konsultanta Pracowni GierMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn)Polecenie współpracownika

   

  Spotkanie poprowadzi Anna Zielińska-Wolfigiel

  Doradczyni personalna i trenerka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej w firmach doradczych i po stronie klienta. Specjalizuje się w tematyce: doboru i oceny kompetencji personelu, wpierania komunikacji, zarządzania, negocjacji, sprzedaży.

  Ukończyła także kurs coachów (Human Advice) a także kurs z certyfikatem MEN w zakresie stosowania gier i grywalizacji w edukacji. Uczestniczyła w licznych kursach i seminariach rozwojowych w Polsce i za granicą, między innymi w warsztatach Business Maestry organizowanych przez organizację Anthonego Robbinsa w Las Vegas, USA. 

  Prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych dla studentów studiów podyplomowych w zakresie rekrutacji, budowania zespołów, motywacji. Jest konsultantką i doradczynią klientów w programach rozwojowych i managerskich w Game Changers Academy.

   

   

   

  • * Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli działów HR odpowiedzialnych za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz managerów i liderów biznesu reprezentujących firmy – wymagana jest rejestracja poprzez firmowy adres e-mail.  
  • * Jeśli jesteś dostawcą szkoleń/ usług HR lub nie posiadasz firmowego adresu e-mail, Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane (przykro nam – spotkamy się przy innej okazji!). Firmy szkoleniowe i świadczące usługi doradczo-konsultingowe zapraszamy do zapoznania się z ofertą Experience Corner.