Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy jak mogą wyglądać angażujące spotkania online. Tym razem rozegramy najnowszą grę w portfolio Pracowni Gier – Kolekcjonerzy. Dobra zabawa, jaka będzie towarzyszyła uczestnikom pokazu, to jednak nie wszystko. Gra pozwali  też na refleksję w takich obszarach jak działanie w warunkach niepewności, czy praca zespołowa pod presją czasu. O czym jeszcze  są Kolekcjonerzy?  Przekonajcie się sami!

Kim są Kolekcjonerzy?

Zbierają cenne, unikatowe przedmioty: antyki, dzieła sztuki, dokumenty. Coraz popularniejsze stają się zabytki sztuki użytkowej: przedmioty codziennego użytku, ceramika, meble. Nasza grupa kolekcjonerów, działa na zlecenie pewnego dużego domu aukcyjnego. Ich zadaniem jest przeczesywanie antykwariatów, pchlich targów w całej Europie – słowem wszystkich miejsc gdzie można tanio nabyć cenne przedmioty. Tym razem trafili na lotnisko w jednej z europejskich stolic, gdzie właśnie odbywa się aukcja zgubionych przez podróżnych walizek. Od zaprzyjaźnionego pracownika lotniska dostają informację, że, oprócz bezwartościowych wakacyjnych bagaży, w walizkach pojawi się nieco zabytkowej biżuterii, kilka interesujących dzieł sztuki oraz cieszące  się wzięciem, pamiątki związane z gwiazdami Hollywood. Lotniskowymi zakupami są zainteresowani wysłannicy kilku domów aukcyjnych, którzy będą ze sobą konkurować. Zapowiada się ekscytująca licytacja! Nie możesz jej przegapić. Musisz wziąć w niej udział!

Dla kogo jest to spotkanie? 

Do udziału w pokazie zapraszamy:

 • osoby pracujące w działach HR, komunikacji wewnętrznej, odpowiedzialne za organizację integracji firmowych, spotkań i warsztatów,
 • agencje eventowe, poszukujące angażujących rozwiązań integracyjnych i teambuildingowych,
 • managerów, team liderów i tych, którzy odpowiadają za transformację i potrzebują do tego efektywnych zespołów,
 • osoby, które stoją w obliczu zintegrowania pracowników, kick-off’u nowych projektów, zmian wymagających zaangażowania wielu interesariuszy,
 • przedstawicieli firm, które borykają się z utrzymaniem motywacji i zaangażowania w zespołach pracujących zdalnie i szukają rozwiązań teambuildingowych online.

Termin i miejsce

Spotkanie odbędzie się 12 sierpnia w godzinach 11:00– 12:30.

Miejsce : Aplikacja Zoom

Prowadzący

Paweł Krzywicki, trener, coach ICF z akredytacją Associate Certified Coach™ (ACC)

Specjalizuje się m.in. w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej takich jak budowanie długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowanie zaangażowania, opracowywanie i wdrażanie planów operacyjnych, efektywna komunikacja, zarządzanie sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowe rozwiązywanie problemów. ​

Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności “experiential learning”. ​

Atrakcyjność i dynamika jego szkoleń przekłada się na zaangażowanie emocjonalne Uczestniczek i Uczestników w proces uczenia się, czyniąc go skuteczniejszym. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych.

Formularz zapisu

Pula miejsc na najbliższy pokaz (12 sierpnia) została już wyczerpana. Prosimy o zostawienie danych (przez wypełnienie formularza) – poinformujemy Cię w pierwszej kolejności o kolejnym terminie pokazu.

  Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

  Stanowisko (wymagane)

  Numer kontaktowy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Nazwa firmy (wymagane)

  Czy wracacie do biura?
  TAKNIE

  Jakich wyzwań w pracy zespołu się spodziewacie w ciągu najbliższych miesięcy?

  Jakiego typu działania integracyjne dla zespołu rozważacie?
  ZdalneRaczej żadnychKorzystając z letnich miesięcy integracje outdoorStacjonarne w sali szkoleniowej

      UWAGI: 1. Pracownia Gier rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail nie później niż 5 dni przed datą spotkania. 2. Pokazy otwarte Pracowni Gier Szkoleniowych są bezpłatne. Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: biuro@pracowniagier.com

  Oświadczam, że:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. oraz Salander Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie. Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO] Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.   Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu? Mailing Pracowni GierZaproszenie indywidualne od Pracowni GierMedia społecznościowe (Facebook, LinkedIn) Inne Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?