1 lipca zapraszamy do udziału w spotkaniu, zwieńczającym akcję Talenty Gallupa Pracowni Gier. Ostatnie miesiące poświęciliśmy na pokazanie naszego zespołu od strony talentów, oraz analizę rozkładu talentów w kilkutysięcznej bazie uczestników naszych warsztatów i szkoleń. 

W Pracowni Gier z testem CliftonStrenghts i talentami Gallupa pracujemy od wielu lat (dowiedz się więcej tutaj), w sieci można natknąć się na ślad sprzed 2014 roku, kiedy liczne grono pasjonatów tej metody uczestniczyło w naszych szkoleniach pokazowych. Dziś zapraszamy nie tylko na pokaz, podczas którego będzie okazja poznać podejście CliftonStrengths, ale także wzięcia aktywnego udziału w debacie pt. „Organizacja oparta na mocnych stronach –  utopia czy przyszłość zarządzania?”.

Na przestrzeni lat 2014-2020 zrealizowaliśmy treningi managerskie i szkolenia dla zespołów “Strengths-based teams” i “Strengths-based leadership”, dla kilku tysięcy osób. Przyjrzeliśmy się danym z ostatnich dwóch lat, przeanalizowaliśmy wyniki  testów i tak powstał raport talentów wśród managerów, czyli drugi ważny punkt spotkania 1 lipca.

Organizacja oparta na mocnych stronach –  utopia czy przyszłość zarządzania?” – interaktywna debata i prezentacja raportu.

Podczas spotkania 1 lipca będzie okazja by:

 • Wziąć aktywny udział w debacie “Organizacja oparta na mocnych stronach – utopia czy przyszłość zarządzania?”
 • Poznać przykłady z organizacji, które wdrożyły podejście Gallupa w służbie budowy silnych zespołów, a wszystko to z pierwszej ręki – bezpośrednio od reprezentantów firm.
 • Dowiedzieć się jak rozkładają się talenty wśród polskich managerów i pracowników, oraz poznać autorski raport Pracowni Gier. W raporcie m.in.
  • Jakie są statystycznie dominujące talenty wśród pracowników organizacji biznesowych w Polsce,
  • Jakie praktyczne wskazówki dla zarządzania zespołami wynikają z tych statystyk,
  • Czy statystycznie różnią się talenty kobiet i mężczyzn w organizacjach i jak można tę wiedzę wykorzystać,
 • Zobaczyć, jak w praktyce odbywa się pozytywna rewolucja w zarządzaniu, o czym opowiedzą przedstawiciele firm oraz niekwestionowana ekspertka w zakresie Gallupa – Hanna Ignaczewska (Senior Gallup Consultant)
 • Poznać autorski program rozwojowy w obszarze budowania organizacji i zespołów na mocnych stronach, opracowany przez Pracownię Gier Szkoleniowych.

Jeśli temat Cię zainteresował, już teraz zapisz się na spotkanie – liczba miejsc jest ograniczona, dlatego pomyślny zapis zostanie potwierdzony mailowo lub telefonicznie w ciągu 5 dni roboczych. Nie możesz się doczekać i chcesz już teraz lepiej poznać podejście Gallupa do zarządzania? Przeczytaj materiały z naszej strefy wiedzy, wśród których m.in. opisy talentów oraz wywiad z naszą ekspertką – Jagodą Gandziarowską-Ziołecką – dostępne tutaj.

Dla kogo jest to spotkanie?

Do udziału w pokazie zapraszamy:

 • managerów, team liderów i tych, którzy odpowiadają za transformację i potrzebują do tego efektywnych zespołów,
 • osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych,
 • osoby, których stoją w obliczu zintegrowania pracowników, kick-off’u nowych projektów, zmian wymagających zaangażowania wielu interesariuszy, zgranego działania wielu zespołów w firmie.

Firmy szkoleniowe, świadczące usługi doradczo-konsultingowe, realizujące tematy analogiczne do zagadnień spotkania – zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera – Experience Corner .

Termin i miejsce pokazu

Spotkanie odbędzie się 1.07 w godzinach 10:00 – 11:30 (dla zainteresowanych wskazówkami i poradami w zakresie Gallupa będziemy dostępni do 12.00).

Miejsce : online (linki wysłane indywidualnie)

Prowadzący spotkanie

Jagoda Gandziarowska-Ziołecka - prowadząca pokazJagoda Gandziarowska-Ziołecka, dyrektor ds. metody i jakości, członek zarządu, Pracownia Gier Szkoleniowych nagrodzona MP Power Award® 2018 w kategorii Meeting planner – team building
Od 15 lat wykorzystuje gry symulacyjne w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji, wdrażania zasad współpracy opartej na zaufaniu i zorientowanej na osiąganie celów. W programach dla silnych zespołów i organizacji wykorzystuje metodologię Cliftonstrengths Gallupa (dawniej StrengthsFinder). Inicjatorka opartego na grach i podejściu Gallupa, programu dla managerów “Strengths-based leadership”. Współpracuje z Uniwersytetem SWPS, realizuje zajęcia na kierunku Zarządzanie i Przywództwo. Wcześniej związana z SGH, Uniwersytetem Warszawskim, Akademią Leona Koźmińskiego i Collegium Civitas. Jest autorką publikacji naukowych i popularnonaukowych o wykorzystaniu gier i symulacji w rozwoju zespołów i organizacji. Współzałożycielka Fundacji Kosmos dla Dziewczynek. Ekspertka Clifton Strengths w programie przywódczym Game Changers Academy.

W związku z rekordowym zainteresowaniem debatą oraz prezentacją raportu Pracowni Gier na temat Talentów Gallupa w polskich organizacjach, postanowiliśmy transmitować rozmowę na Facebooku. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem zapraszamy do dołączenia tutaj:https://www.facebook.com/events/1929805883993030/

Wszelkie dodatkowe pytania o szkolenia lub raport, prosimy kierować na:marketing@pracowniagier.com

Skoro już tu dotarłaś/eś, to może zaciekawi Cię artykuł na temat podejścia CliftonStrenghts oraz talentów Gallupa, który pojawił się w naszej strefie wiedzy – kliknij tutaj! Do zobaczenia