Otwarty sampling Odetchnij!

Weź udział w pierwszej demonstracji naszego najnowszego produktu prowadzonego w wersji online. Odetchnij! pozwoli Wam poznać uniwersalne sposoby poradzenia sobie ze stresem i poczuciem przytłoczenia. Wartościowe dla indywidualnych uczestników, jak i całych zespołów.

Szkolenie „ODETCHNIJ!” pozwoli : 

Określić własny styl reagowania na sytuacja trudne,

Poznać metody pomocne w opanowywaniu stresu,

Wypracować własne metody radzenia sobie ze stresem,

Określić sposoby wzajemnego wspierania się w zespołach.

Szczególnie polecamy:

Zespołom, które chciałyby wspierać się wzajemnie w szczególnie trudnych sytuacjach,

Tym, którzy chcą działać lepiej, bardziej efektywnie i bez zbędnego napięcia.

Czas i miejsce:

Sampling odbędzie się 02.04 o godzinie 14:14. Link do spotkania i instrukcję jak dołączyć zostaną przekazane uczestnikom drogą mailową.

Prowadzenie:

Pracownia Gier Szkoleniowych_Agnieszka Szymanska

Agnieszka Szymańska – trener i coach z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży.  Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Szkoły coachów „The Art and Science of coaching” Erickson College Vancouver/Wszechnica UJ. Zawód trenera jest dla niej realizacją pasji, co w połączeniu z doświadczeniem w biznesie, pozwala na pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb szkoleniowych Klienta.

 

Zapisz się na sampling szkolenia Odetchnij! poniżej. Uwaga: ilość miejsc ograniczona.

Dziękujemy za zgłoszenia, pula miejsc została już wyczerpana!

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem Odetchnij! – sposoby radzenia sobie ze stresem online, napisz do nas na marketing@pracowniagier.com lub zadzwoń na +48 22 468 85 52