full
border
#666666
http://pracowniagier.com/wp-content/themes/zap2-installable/
http://pracowniagier.com/
#009999
style2
22 468 85 52
Puławska 39/2, Warszawa

Wróć

Elżbieta Opiła

Dyrektor ds. rozwoju biznesu

eopila_2Trener, mentor i konsultant biznesu 

Mentor i konsultant  w obszarach strategicznego rozwoju biznesu i marki na rynku oraz zarządzania organizacją w procesach zmian i restrukturyzacji. Wspiera zarządy i wyższą kadrę menedżerską w podnoszeniu efektywności biznesowej, zarządczej i przywódczej. Aby pomóc organizacjom zbudować trwałe fundamenty sukcesu rynkowego i wewnętrznego.

Socjolog z wykształcenia i pasji projektowania wysokiej jakości, funkcjonalnej i skutecznej organizacji biznesowej.  Zawodowo – praktyk zarządzania na wysokich szczeblach i przewodzenia ludziom w procesach zmian, rozwoju i restrukturyzacji. Od 6 lat doradca, mentor i coaching biznesu. Zrealizowała ponad 850 godzin mentoringu biznesowego dla zarządów, właścicieli i wyższej kadry zarządzającej. Także 250 godzin coachingu, w tym executive coachingu (branża finansowo-ubezpieczeniowa). Jako doradca i mentor prowadziła biznesowe i marketingowe projekty doradcze i naprawcze dla branż kreatywnej, mediowej, doradczo-konsultingowej i produkcyjnej. Realizator programów szkoleniowych i warsztatowych  dla wyższej kadry menedżerskiej z obszaru przywództwa.

Posiada wieloletnie doświadczenie zarządcze w obszarach rozwoju biznesu i nowych produktów oraz strategii zarządzania w procesach dynamicznego rozwoju i restrukturyzacji w branżach usługowych.  Pracowała na stanowiskach członka zarządu, dyrektora zarządzającego oraz  marketingu i sprzedaży. Posiada dużą praktykę w przygotowaniu i wdrażaniu strategii rynkowych, produktowych i brandingowych. Projektowała struktury organizacyjne,  programy rozwoju kompetencji menedżerskich oraz  systemy i narzędzia motywacyjne w procesach HR.

Absolwentka socjologii  i  psychologii biznesu na Akademii Leona Koźminskiego. Certyfikowany trener biznesu i coach Szkoły Doradztwa , Mentoringu i Coachingu TROP, abslwentka CoachWise™ na poziomie Equipped. Członek European Coaching and Mentoring Council. Wykładowca coachingu biznesowego w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Jako wolontariusz prowadzi  mentoring biznesowy dla firm typu start-up oraz młodych przedsiębiorców. Zakochana w muzyce soul, fanka Whitney Huston i … designu –  mądrze i pięknie zaprojektowanego otaczającego nas świata  produktów i usług.

default
Ładuję...
link
#5C5C5C
on
loading
off