full
border
#666666
http://pracowniagier.com/wp-content/themes/zap2-installable/
http://pracowniagier.com/
#009999
style2
22 468 85 52
Puławska 39/2, Warszawa

Wróć

Dorota Zwierzchowska

Manager ds. kluczowych klientów

Mówią o Dorocie, że jest osobą niezwykle komunikatywną i kreatywną, zawsze nastawioną na znalezienie rozwiązania satysfakcjonującego obie strony. Niezwykle profesjonalna, potrafi słuchać i trafnie doradzać – dzięki temu współpraca układa się pomyślnie. Ukończyła studia na Warszawskiej uczelni SGGW, uzyskując tytuł inżyniera.

Zawodowo doświadczony konsultant i doradca, posiada także praktykę w obszarze sprzedaży, której uczyła się pod okiem międzynarodowych trenerów. Dotychczas miała okazję pracować z korporacjami, co pozwoliło jej poznać skomplikowane struktury funkcjonowania organizacji. W ten sposób trafiła do Pracowni Gier, gdzie odpowiada za kontakt z klientami zainteresowanymi programami szkoleniowymi oraz treningami managerskimi.
Pasjonuje się psychologią, poszerzanie wiedzy w tym zakresie napędza ją do działania. Prawdopodobnie też dlatego potrafi tak dobrze budować trwałe, oparte na zaufaniu relacje – zarówno zawodowo jak i prywatnie.

Ponadto stworzyła własną markę skierowaną na edukację dzieci i rodziców, w ramach której prowadziła klub rodzica – szczególną inspiracją w tym obszarze są dla niej jej synowie, nieustająco ciekawi świata – Tymek i Kacper.

default
Ładuję...
link
#5C5C5C
on
loading
off