full
color
#666666
http://pracowniagier.com/wp-content/themes/zap2-installable/
http://pracowniagier.com/
#009999
style2
22 468 85 52
Puławska 39/2, Warszawa

Sprawny Merchandiser

Wdrożenie pracownika

Wyzwanie


Międzynarodowy koncern z branży tytoniowej stworzył w swoich strukturach nowe stanowisko. W zakresie obowiązków tego stanowiska znajdowało się m.in. odpowiadanie za prawidłową ekspozycję produktów firmy w punktach sprzedaży. Zmiana ta wiązała się z potrzebą zapoznania nowych pracowników z procedurami wewnętrznymi firmy oraz przećwiczenia zasad postępowania podczas wizyty handlowej.

Rozwiązanie


Na potrzeby koncernu zaprojektowana została gra planszowa Sprawny merchandiser. Miała ona na celu przekazanie wiedzy na temat kroków i zasad wizyty handlowej merchandisera, sposobów radzenia sobie z problemami oraz przećwiczenie kluczowych kompetencji potrzebnych w takiej sytuacji (asertywność, mówienie językiem korzyści). Grę wykorzystano podczas warsztatów dla pracowników działu sprzedaży.

Rezultaty


Gra Sprawny merchandiser skutecznie zintegrowała przekazywanie wiedzy i trening kompetencji niezbędnych każdemu pracownikowi działu sprzedaży. Umożliwiła jednocześnie zapoznanie się nowych pracowników z portfolio produktowym firmy.

sprawny-merchandiser

 

seta
default
Ładuję...
link
#5C5C5C
on
loading
off