full
color
#666666
http://pracowniagier.com/wp-content/themes/zap2-installable/
http://pracowniagier.com/
#009999
style2
22 468 85 52
Puławska 39/2, Warszawa

Młode talenty

Umiejętność widzenia dużego obrazka

Symulacja biznesowa w programie dla młodych talentów


40 osób- program rozwojowy – 2 dni

Wyzwanie

Zarząd jednej z polskich spółek chcąc zwiększyć efektywność programu zarządzania talentami zdecydował się wykorzystać grę menedżerską jako element wspierający rozwój kluczowych pracowników.
Grupa młodych, obiecujących menedżerów brała udział w kilkumiesięcznym programie rozwojowym. Po serii warsztatów i sesji treningowych przyszedł czas na sprawdzenie zdobytych kompetencji w praktyce. Uczestnicy na co dzień zajmowali średnie stanowiska menedżerskie, za to w symulacji obejmowali funkcje dyrektorów działów odpowiedzialnych za budowę i realizację strategii firmy, planowanie zakupów, produkcji i sprzedaży w oparciu o analizę działań konkurencji i prognoz rynkowych.

Rezultaty

Symulacja pozwoliła uzupełnić i przećwiczenie w bezpiecznych warunkach kompetencje w obszarze interpretacji wskaźników finansowych, wpływu podejmowanych decyzji na kondycję finansową firmy oraz tworzenia bilansu i rachunku zysków i strat. Było to nie tylko atrakcyjne podsumowanie programu rozwojowego, ale też możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy i umiejętności w praktyce.

Opinie uczestników

Jest to jedno z najlepszych szkoleń, w jakich brałem udział!

W grze zaskoczyła mnie jej atrakcyjność, a przede wszystkim to, jak złożonym zagadnieniem jest prowadzenie firmy.

Mniej pośpiechu, więcej strategii i planowania – to zasada, którą zapamiętam z rozgrywki.

Gra ProfitQuest to bardzo ciekawa praktyczna forma nauki. Dobrze pokazuje złożoność procesu planowania produkcji i wyceny wartości firmy. Łączy element integracji z nauką przez doświadczenie. Daje możliwość sprawdzenia umiejętności.

młode talenty

 

seta
default
Ładuję...
link
#5C5C5C
on
loading
off